Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma ja sad gledam i ne znam ni o cemu se zapravo raspravljalo ovde. ali definitivno ravnanje duncana i allena po bilo kom osnovu moze da ima smisla samo u freakovoj glavi, koliko god allen bio odlican kosarkas. 

Link to comment

Možeš da pričaš šta hoćeš ali porediti Majami i San Antonio u tom smislu je u najmanju ruku neukusno.

Reci to svom drugu friku.

Link to comment

nisam ja poredio Miami i San Antonio, vec Timmi place kako su Duncan, Manu i Parker uzimali manje ugovore da bi dovodili extra igrace i pravili sampionski tim... sto nema veze sa zdravim mozgom, ali dobro.

Link to comment

Ima.

Samo sto oni imaju sistem i dovoljni su im debeli Boris, Deni Grin i slicni... mi nemamo nista i ne bi nam pomogla 2 Karmela i 3 Duajta, jbg.

Link to comment

Ali kako porediti Manua i Dankana koji imaju koliko godina sa Vejdom i Bošom koji su u prajmu? Barem su bili kad su potpisali.

 

In other news,Lebron hoće maximum :D

Link to comment

nisam ja poredio Miami i San Antonio, vec Timmi place kako su Duncan, Manu i Parker uzimali manje ugovore da bi dovodili extra igrace i pravili sampionski tim... sto nema veze sa zdravim mozgom, ali dobro.

bas ne znam ko place. plac je krenuo od toga sto lebron uzima manje novca da ne bi morao da igra s lewisom i chalmersom. naravno da je ta trojka uzimala manje novca kako bi napravila sampionski tim, sva trojica bi mogli da dobiju vise novca od nekog drugog tima.

Link to comment

Ali kako porediti Manua i Dankana koji imaju koliko godina sa Vejdom i Bošom koji su u prajmu? Barem su bili kad su potpisali.

 

pa i ne moze, duncan je ikona lige, da ne pricamo o fransizi spursa, jedan od 10 najvecih koji su igrali kosarku, igrac koji je pobedio u 75% utakmica koje je odigrao. da ne pricamo i da je u 40 godina i dalje igracki iznad najboljeg sto je chris bosh imao da da. mislim, ne znam da li ima igraca koji zasluzuje velike pare vise od njega.

Link to comment

pa i ne moze, duncan je ikona lige, da ne pricamo o fransizi spursa, jedan od 10 najvecih koji su igrali kosarku, igrac koji je pobedio u 75% utakmica koje je odigrao. da ne pricamo i da je u 40 godina i dalje igracki iznad najboljeg sto je chris bosh imao da da. mislim, ne znam da li ima igraca koji zasluzuje velike pare vise od njega.

mozda i nema, ali nije da igra covek za kikiriki. sa 38 godina on uzima preko 10 miliona. malo li je? takodje, covek celu karijeru igra u jednom klubu, nije isao okolo i trazio sa kime ce da osvaja titule... zbog toga mislim da je smesno da se poredi njegovih 10miliona i pokusaja Miamija da LeBron, Bosh i Wade uzmu jos malo manje para da bi se doveo jos neki superstar.

opet, meni ne smeta ako ce da igraju Wade i Bosh i LeBron za po 300k godisnje ako hoce, samo kazem da to nema nikakve slicnosti sa situacijom u San Antoniu...

 

edit: treba bre da se donese pravilo kao u NFL. nema luxury taxa, moras da budes ispod salary capa kada pocne sezona. zdravo dovidjenja Lakersi i slicni

Edited by freakns
Link to comment

kažu da će max ove sezone biti 22,5 znači ako lebron uzme max,vejd i boš uzimaju solidan discount. možda 30 ukupno njih dvojica? treba nešto dati i Haslemu pošto nije za džabe optoutovao svoja 4,5 miliona,znači recimo 2 da dobije i kolova 2 to je nekih 56 miliona. kep će skočiti na 63 skoro sigurno,ostaje 7 za ostatak tima. kontam da se vraća alen ali za koje pare plus nejpier. koga dovesti za ostatak? 

Link to comment

mozda i nema, ali nije da igra covek za kikiriki. sa 38 godina on uzima preko 10 miliona. malo li je? 

mnogo za takvog igraca u nba svakako nije, sve i da su samo trenutne performanse na terenu ono sto se racuna. ne govorimo ovde o hakeemu u raptorsima, duncan je i dalje medju boljim visokim igracima u ligi.

 

edit: lapsus 

Edited by Joe D
Link to comment

@ answer

 

ima jos mid level na to i veterani koje mozes da dovodis za minimalac. vjerovatno postoji jos nekih exceptiona, nikad nisam imao hrabrosti da se poptuno posvetim detaljnoj analizi salary capa.

Edited by Timmi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...