Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

O ovome:

 

Desilo se ne jednom. A to da ce situacija otici u krajnost iz tvoje maste, nece, prosto zakon trzista je takav.

 

kad se desilo?

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Boston, Miami?

 

I nemoj mi samo molim te reci kako nisu dosli svi odjednom, nego je jedan vec bio tamo.

 

uh, koliko nisi u pravu, ali stvarno nemem vremena sad da se objasnjvam.

Link to comment

sto se ti javljas, pa ti si 4 godine duboko nesrecan covek zbog toga sto je lebron dosao u miami i osvojio dve titule :(

 

ok, sad cekam da neko pomene malonea i paytona.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Koliko je pizdeo sto igra sa Pavlovicem, pizdi i od toga da svaku utakmicu mora da bude glavni strelac, skakac i odbrambeni igrac dok drugi odmaraju svaki treci mec ili se stede na liniji tri poena umesto da budu u reketu, pa opet useru Playoff. Zato ce dva drugara morati da razvuku pare na godinu-dve vise (ionako su na 50-60% od igraca koji su bili pre cetiri godine) da bi se dovela pomoc a kusur uplatio njemu. Ili ce potpisati na godinu dana pa opet proveriti opcije.

Link to comment

meni ce cini da je SA digao ruke od Bertansa

 

Sto ( nakon ulaganja im u oporavak mu )?Deluje mi nestvarno da ne bude deo rotacije Sparsa rekonstruisanih, za godinu-dvije.Mada, imaju na krilu i Franca vanredne fizike iz Asvela, sto ga pokupise prosloga drafta, a na koga sam bio zaboravio, a, isto tako, imaju i boga kosarke sa Ohajo Stejta Disona Tomasa.

Link to comment

Ja bih voleo da neko dojavi Durantu da postoji mogucnost pravljenja super-tima sa ortacima, posto ovo molestiranje ne mogu vise da gledam. 

Link to comment

Ja bih voleo da neko dojavi Durantu da postoji mogucnost pravljenja super-tima sa ortacima, posto ovo molestiranje ne mogu vise da gledam. 

 

:lolol:

 

jbg, nakon dobrih draftova presti i ekipa nisu uradili bas najboljii posao.

Link to comment

Vrijeme bi mu bilo da ode u ozbiljnu ekipu. Npr Miami.

 

Može! Rooster™ neka bude ovaj: PG Wade, SG Durant, SF Melo, PF LeBron, C Bosh... Roštiljanje svaki petak popodne uz pivo i druženje na saut biču, a ostalim danima prangijanje...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...