Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

ogavna je cela ta ideja stvaranja super timova. jedino sto covek moze da im pozeli je da ih neko ponizi kao san antonio ove sezone.

Link to comment

sta je tacno problem? odricu se svog novca, slicno je radio isti taj duncan, parker, nowitzki...

:Hail:

Imas punomoc da zastupas moje interese protiv ovih nevjernika, preletaca i ostalih navijaca Njujork Niksa.

Link to comment

još nisam pročitao dobar odgovor na ustupanje nejpiera majamiju od strane šarlota

 

mislim dobar odgovor od njih

Edited by theanswer
Link to comment

Pa sto da ne? Procenili ljudi da im ne treba a Miami im je dao 26., 55. i buduci pick 2. runde.

 

Pa dobro najbolje da im Majami nije dao ništa :D a i nije im dao ništa,55.pik i budući druge runde,ko zna ko će to da bude. Mislim mogu da izaberu i Manua al to je jednom u ko zna koliko. Pa nije mi jasno što bi pojačavali rivala iz divizije plus kako može da im ne treba nejpier pored kembe,samo to bi prodavalo karte :D

Edited by theanswer
Link to comment

Svidja mi se posao Atlante ( minus Pejn ).Drago mi je zbog Huestisa, ostavlja utisak ozbiljne radilice.Iznenadjuju visina plasmana Herisa i, jos vise, nizina plasmana Earlyja.Priznajem da sam u svojim GM mastarijama vlazio ( mesecima unazad ) na mogucnost, nekad i negde, sparivanja Nurkica i Jokica, no mi krivo sto je to pocinio Denver ( 'mesto neki definisan tim ).O izboru Memfisa ne znam sta da mislim ( nakon citanog od Posrbice ).Parkera ne mogu da smislim, Rendla gotivim.Mekdermot mi se bas dja, a zao mi sto je Anderson medju Spursima, ne verujem da ce dobiti ozbiljniju priliku pored Lenarda i Bertansa ( osim ako potonji ne zavrsi na poziciji 4, jer je Boner potpisao za Zvezdu :D ).

Link to comment

a zao mi sto je Anderson medju Spursima, ne verujem da ce dobiti ozbiljniju priliku pored Lenarda i Bertansa 

meni ce cini da je SA digao ruke od Bertansa

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...