Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

AKo mu je cilj NBA a GM kluba koji ga je draftovao mu kaze da nije u planu za ovu godinu jer racunaju na druge igrace ... Sta onda da radi ? Da ide da "propada" igrajuci tamo neku bednu tursku ligu i el. (doduse sa dobrim trenerom) ili da insistira da dodaje osvezenje i peskire najboljim igracima sveta  ?

Pisao sam principijelno, naravno da ne treba da ide ako gm kaže da nema mesta za njega ove godine.

Link to comment

Ne znam zašto se toliko podcjenjuje Mcdermott ovdje. 

Dečko je najbolji strijelac NCAA i mislim da je negdje u top 5 lige ikad po učinku u sezoni. 

Ubjedljivo ima najjači napadači arsenal od svih na ovom draftu. Istina, pitanje je koliko toga će pretočiti u NBA, ali čisto da se zna da gotovo sve svoje šuteve sam kreira i da mu je više od 70 % upućenih šuteva contested shots, to su nestvarne brojke. 

Link to comment

Igrači nigde ne napreduju bolje nego u NBA. Makar oni koji imaju želju da to urade. Napisah sinoć, Nedovića isto GSW nije hteo odmah, ali je on insistirao i potpisao i nije se zajebao. Kao što će nadam se odlučiti da ostane i trenira tokom leta u NBA umesto da trčkara po Zlatiborima sa Đorđevićem.

 

Manu, Joe Johnson... Da niste malo neskromni? Pustite ga da bude Bogdanović, a ako prevaziđe Bellinelija, biće odlično.

 

---

 

Jedno od većih iznenađenja po meni je to što Pat Young nije izabran na draftu. On i Birch mogu sigurno da naprave makar kvalitetnu evropsku karijeru. Očekivao sam da će biti birani i Papapetroua i Klimenka. McAdoo od pika u lutriji do nedraftovanog igrača.

 

Payton, Oladipo i Gordon - tri fantastična defanzivca koja se projektuju kao dugoročni starteri za Orlando

McDermott - nisam fan njegove igre, ali Bullsi su idealni za njega. U potencijalu fantastičan specijalac 2nd unita.

Randle; Young i Smart - upali u ozbiljne franšize. Od sve trojice očekujem da ispune svoj potencijal. Ovo je pogotovo bitno za Younga koji je došao kod Stevensa.

McGary, Huestis i Christon - OKC opet pametno birao. Ako se reše povrede leđa, McGary će biti bolja verzija Collisona. Huestisa ne poznajem, od Christona se više očekivalo pred sezonu, ali meni interesantan igrač. Ako popravi šut i pg skilove - odličan back-up PG. Ako ne, Evropa ne gine.

Hood - popunjava Utah 2nd unit. Odličan izbor sa 23 picka.

Anderson - ako neko može od njega da stvori NBA igrača onda je to Pop. Vrlo verovatno dosta igranja u D League, pošto verujem da će Bertrans biti član SASa od leta.

Parker i Inglis - Videćemo kako funkcionišu Giannis i Parker zajedno. Puno ima tu prostora za trade - Ilyasova, Henson, Udoh, Middleton. Nadam se da će se Sanders opasuljiti uskoro. O'Bryant mi se ne sviđa.

Early i Giannisov brat - dobro za NYK s obzirom da nisu imali ništa pred draft. Nek se nadaju da Calderon može da posluži još bar dve sezone.

Stokes i Adams - Ako Stokes upristoji kilažu i nastavi razvoj može da bude solidan igrač. Inače, on je iz Memphisa, gde je i biran. Nisam ljubitelj Adamsa i on mora da upristoji kilažu.

Daniels - Drugar runda, nadao se prvoj. Verujem u njega, on deluje uvek bolje nego prethodni put.

Russ Smith - Ako ga iskontrolišu biće od njega nešto.

Link to comment

Kad vec poredite, mislim da je uloga i igra Klej Tompsona nesto sto Bogdan moze da dostigne u NBA. Necu da kazem limit, ali neki optimistican scenario.

Edited by sule45
Link to comment

Ostaju svi i dolazi Lowry. Pati.

 

jbt, ima li još koji drugar da potpiše pa da osvojite još bar 1 titulu, ako se Dankan penzioniše... 

Link to comment

Fei, you are better than that:

 

Update: Ric Bucher has retracted his reports from Friday afternoon and Thursday evening in regards to Kyle Lowry going to the Heat.

Here is his statement on Twitter:

My deepest and sincere apologies. My report on Lowry and a S&T between the Raptors-Heat is wrong. I should've known better. I could not be more embarrassed. I can't explain why someone would go the lengths "my source" did to set me up, but that's irrelevant. I allowed my zeal to break a story take too much for granted. I'd like to think I'm better than that. 

Link to comment

Knicksi su uzeli Earlya. Oni su se poslednjih godina specijalizovali za solidne igrace na kraju prve ili u drugoj rundi. Protiv Kentuckya je bio najbolji na terenu, nije mi bilo jasno zasto ga niko ne spominje kao top 10 pika. Posle sam video da ima 23 godine. Na stranu sve to, ipak mi nije jasno kako neko moze u prvoj rundi da uzme Brazilca koji je u brazilskoj ligi imao 5 poena, a preskace ovakve igrace. Cak je i Darko imao dominantne partije u nasoj ligi; kao da nista nisu naucili do sada.

Link to comment

jbt, ima li još koji drugar da potpiše pa da osvojite još bar 1 titulu, ako se Dankan penzioniše... 

sta je tacno problem? odricu se svog novca, slicno je radio isti taj duncan, parker, nowitzki...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...