Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1

 

Ako mu je cilj NBA, a po meni to je jedino ispravno, treba da ode što pre. Ako se loži na osvajanje turskog prvenstva i ulebov f4, onda nek ne ide nikad u NBA. Ja sam pre za to da mu to bude rezerva za kraj karijere ili ako ne uspe u NBA.

AKo mu je cilj NBA a GM kluba koji ga je draftovao mu kaze da nije u planu za ovu godinu jer racunaju na druge igrace ... Sta onda da radi ? Da ide da "propada" igrajuci tamo neku bednu tursku ligu i el. (doduse sa dobrim trenerom) ili da insistira da dodaje osvezenje i peskire najboljim igracima sveta  ?

Edited by Geograf
Link to comment

AKo mu je cilj NBA a GM kluba koji ga je draftovao mu kaze da nije u planu za ovu godinu jer racunaju na druge igrace ... Sta onda da radi ? Da ide da "propada" igrajuci tamo neku bednu tursku ligu i el. (doduse sa dobrim trenerom) ili da insistira da dodaje osvezenje i peskire najboljim igracima sveta  ?

 

pa ko je uospte pricao o tome? sranje je sto ga je draftovao finiks posto nece moci da igra odmah i jasno je da gm ne zeli da dodje odmah. dakle zbog lose srece na draftu nece igrati ove sezone a ne zato sto nije spreman "i treba da ode kod zeljka"".

 

mada, videcemo, mozda se i tu situacija promeni. barem se nadam.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Ko je napisao da nije spreman i da zato treba da ide kod Zeljka ? Ja samo zastupam misljenje da decko mora da igra , zato sam i u prvom postu pitao kakva je konkurencija trenutno u Finiksu ...

Edited by Geograf
Link to comment

pa cemu onda onaj post iznad? ako gm kaze da nece igrati onda nece igrati i nista drugo mu ne preostaje nego da igra u evropi.

Link to comment

pa cemu onda onaj post iznad? ako gm kaze da nece igrati onda nece igrati i nista drugo mu ne preostaje nego da igra u evropi.

Samo sam replicirao da ne moze da ode sto pre i da nije njegov licni izbor NBA ili Turska  u ovom trenutku ! Pre toga sam "lajkovo" misljenje da je posle izjave GM svaka dalja diskusija suvisna ... Verujem da nece propasti(zakasniti) ako odigra jos godinu-dve u najjacoj evropskoj konkurenciji kod dobrog trenera , kao sto nije propao ni jedan Djinobili (neki strucnjaci vole da ih porede) ...

Edited by Geograf
Link to comment

pa nece propasti ali je bedak sto izgleda da ce ostati u evropi barem jos neko vreme, i to ne svojom voljom posto on odmah hoce da ide. razocaranje je i za mene posto sam se nadao da cu ga pratiti sledece seozne.

 

ovo poredjenje sa djinobilijem ne vidim.

Link to comment

ma de bre. bellineli je dobijao playoff utakmice kao sto je bogdan dobijao evroligaske. slicnu ulogu bi mogao da ima kao sekundarni ballhandler/suter.

 

nego, spursi dadose svoja dva pika da bi uzeli bas dangubica. propustamo li nesto?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...