Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma treba da kida sad ove godine i da ode tamo kao evropska zvezda, onda neće moći da razmazuju klupu s njim.

EC nije bas poznat da pravi evropske zvezde.

 

Ako ce postati tako nesto, postace u reprezentaciji ili u nekom drugom klubu.

Link to comment

ni jedan top evropljanin u nba nije stigao da postane evropska zvezda u evropi. bogdan je spreman za nba i sa igracke strane nema potrebe da ostaje.

 

od ostalih utisaka,u orlandu se kvalitetno drogiraju. hornetsi dobro prosli, pop ukrao andersona na kraju prve runde, ko je 20. pik toronta koji kurac?

 

da, i smart za boston mi se ne svidja. ko ce da sutira sa dalje od 2 metra u tom timu?

 

drugi edit: i denver je pokidao draft

Edited by Joe D
Link to comment

Koliko realno ima prostora Bogdan u sadasnjem Finiksu i koliko para mu sleduje u tom garantovanom ugovoru? Predpostavljam da bi obestecenje u vecem delu sam placao .. 

Edited by Geograf
Link to comment

Do kurca, sad ce Sunsi da postanu naprasno najomiljeniji NBA tim medj Srbima :(

 

Inace nisam siguran da mu je pametno da ode odmah, cak ni da li je Phoenix prava ekipa za njega. Pored Dragica, Bledsoa, Greena (mada se za sad ne zna ko ostaje a ko ide, samo mu jos fali da dodje i Harden), plus 2 pika iznad njega, nece imati vise od par suteva po mecu, ako i toliko. Na tom terenu se on uopste ne snalazi dobro. No videcemo... 

Link to comment

Koliko realno ima prostora Bogdan u sadasnjem Finiksu i koliko para mu sleduje u tom garantovanom ugovoru? Predpostavljam da bi obestecenje u vecem delu sam placao .. 

 

videcemo prvo sta ce biti sa Bledsoeom i Geraldom Greenom posto su se za obojicu vezivali potencijalni trejdovi (mada demantovani kod Suns` insajdera) ovih dana.

 

Phoenix trenutno ima odlican backcourt (Dragic, Bledsoe, Green i Goodwin) tako da ako svi ostanu tesko ce se naci mesta za Bogija ove sezone ali videcemo koliko ce Dragic (izlazi iz ugovora sledeceg leta) i Bledsoe zajedno da budu u arizoni, a i Greenu isto sledeceg leta istice ugovor.

 

sve u svemu Ennis, Goodwin i Bogdanovic je ultratalentovana spoljna linija za buducnost i Sunsi imaju dosta opcija.

 

da, i plan Suns GM-a Ryana McDonougha je bio da sa 27-e pozicije (ako ne bude trehda za nekog buduceg pika) izabere evro igraca koji ce ostati u Evropi godinu ili dve, sto je i sam rekao za Bogija nocas. bumo videli da li ce nesto da se promeni posle free agencyja i letnje lige.

Link to comment

Jel moze neko od forumskih eksperata da prokomentarise draft ovih mojih nesrecnih T-wolfsa:

Zach Lavine UCLA u prvoj, pa u drugoj: Glenn Robison III, Michigan, Markel Brown, Oklahoma i Alessandro Gentile.

Lično mi deluje prilično jadno... :cry:

Link to comment

ja mislim da je stashovanje u evropi sviranje kurcu. kad ga dovate pijani ruski ili turski milijarderi, nema taj da izadje iz toga brzo da bi dobio smesan ruki ugovor. sad mu je sansa da evoluira na sledeci nivo kao igrac, ima 22 godine, dovoljno je dobar, nema sta da ceka. nece igrati od starta, kad god da ode morace da radi puno za poziciju u timu, i bolje mu je sto pre to da prodje.

 

edit: @ creed, i meni deluje prilicno jadno, nisam fan lavinea i robinsona

Edited by Joe D
Link to comment

Da, istina, bio je prilicno sjeban kad su ga prozvali. Morace da se iz LA da se preseli u hladni Mineapolis i to u ekipu iz koje ce (najverovatnije) glavna zvezda ekipe da ide. On je kasnije izjavio kako je "excited" i ta sranja... Ne znam zasto ali mislim da se MIN zajebala sto je pustila Derricka Williamsa, meni je on bio gotivan igrac. 

Link to comment

ja mislim da je stashovanje u evropi sviranje kurcu. kad ga dovate pijani ruski ili turski milijarderi, nema taj da izadje iz toga brzo da bi dobio smesan ruki ugovor. sad mu je sansa da evoluira na sledeci nivo kao igrac, ima 22 godine, dovoljno je dobar, nema sta da ceka. nece igrati od starta, kad god da ode morace da radi puno za poziciju u timu, i bolje mu je sto pre to da prodje.

 

edit: @ creed, i meni deluje prilicno jadno, nisam fan lavinea i robinsona

Priznajem da nisam najbolje upucen u rad NBA  timova (posebno na treninzima), ali mi je kao laiku malo nelogicno da igrac igrajuci gabarage minute  nekih utakmica ili nedaj boze razvojnu ligu , moze sebe da razvije na visi nivo ... Po meni vece  sanse za razvoj su mu kod recimo Zeljka gde bi imao poprilican broj minuta na parketu !

 

p.s. Naravno druga prica bi bila da je upao u tim gde je trenutno mnogo manja konkrencija ...

Edited by Geograf
Link to comment

Nisam gledao NCAA skoro uopste, ali uhvatio sam dve utakmice Michigana tokom March Madnessa i mislim da je Stauskas dobar igrac. Previse sutira posto je i brz i skocan, pa bi mogao malo cesce da napadne kos, ali ok. Mislim ipak da mu je karijera vec u startu otisla u kurac :D. Vidim da nije bilo bas toliko iznenadjenja, osim sto je Gordon otisao kao cetvrti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...