Jump to content

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

ma daj, ko ce ono da sudi. imao je dobar off balance suti i promasio. pre neki dan je ibaka sa obe ruke zgrabio i drzao mozgova, za koga je igrana akcija iz auta za pobedu, gde je ovaj trebao samo da je ubaci iz skoka, i niko nije sudio faul. bukvalno ga je zgrabio sa obe ruke oko tela i nije ga pustao. jel i on novi cmizdravko?!
teacher je novi cmizdravkoNiksi izgubili, bu fakin hu
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja sam sasvim ozbiljan (i objektivan) kad kazem da je nivo zasticenosti Hardena i Duranta na sasvim drugom (visem!) nivou u odnosu na protekciju Carmela i LeBrona.takav status belog medveda pored prvopomenutog dvojca ima samo Kobica, naravno.

Link to comment
ja sam sasvim ozbiljan (i objektivan) kad kazem da je nivo zasticenosti Hardena i Duranta na sasvim drugom (visem!) nivou u odnosu na protekciju Carmela i LeBrona.takav status belog medveda pored prvopomenutog dvojca ima samo Kobica, naravno.
pa sad si rekao to i za georga, i to gle cuda posle tesne pobede nad knicksima. isto si to pricao i za hardena kada su izgubili od houstona. to je objektivnost :D jedino gde se gledalo kroz prste durantu, dok nisu BAS ZBOG NJEGA, promenili pravilo, je onaj glupi potez gde uhvati igraca sa ispruzenim rukama i izvuce bacanja. sve ostali je standradno, bas kao lebron i melo. leborn je u jednom trenutku obarao rekorde po broju utakmica bez napravljenog faula. jeste da on igra dosta cistu odbranu, ali da se ne zajebavamo.
Link to comment

Durant i Harden su mekane sisice pa mozda izgleda kao da im se sudi sve zato sto kmece na svaki mali faul.LeBrona biju ko budalu bas zato sto je jak ko konjina pa ga to ni ne dotice, da kmeci ko Durant i sutira ko Gay imao bi 70 ppg :lol:

Link to comment
jedino gde se gledalo kroz prste durantu, dok nisu BAS ZBOG NJEGA, promenili pravilo, je onaj glupi potez gde uhvati igraca sa ispruzenim rukama i izvuce bacanja.
promenio se zbog njega da bi se sviralo svima osim njemu na kraju.da durant dobija batine koje dobija lebron, sutirao bi 50 bacanja po utakmici, da se ne lazemo. na snaznijim igracima se vise kontakta pusta.
Link to comment
promenio se zbog njega da bi se sviralo svima osim njemu na kraju.da durant dobija batine koje dobija lebron, sutirao bi 50 bacanja po utakmici, da se ne lazemo. na snaznijim igracima se vise kontakta pusta.
propustili su par puta da sviraju ali mislim da to ne radi vise. mos, ti si gledao mngo vise tekmi oklahome od mene u poslednje vreme?!dobro, to je normalno, i to ne samo u nba.
Link to comment
da durant dobija batine koje dobija lebron, sutirao bi 50 bacanja po utakmici, da se ne lazemo. na snaznijim igracima se vise kontakta pusta.
Kako igra, Lebron samo zbog toga dobija vise batina. Svaki igrac ima pravo na svoj prostor, pa je reakcija na njegova zabijanja poput bika neizbezna.
Link to comment
ma daj, ko ce ono da sudi. imao je dobar off balance suti i promasio. pre neki dan je ibaka sa obe ruke zgrabio i drzao mozgova, za koga je igrana akcija iz auta za pobedu, gde je ovaj trebao samo da je ubaci iz skoka, i niko nije sudio faul. bukvalno ga je zgrabio sa obe ruke oko tela i nije ga pustao. jel i on novi cmizdravko?!
Ako je 5s ranije sviran faul nad pol mj džordžom, onda je po istom kriterijumu morao da bude sviran i ovaj. Ušao je telom u njega, kraj priče. Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...