Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Kazu da je Orlando napravio ovaj trejd da bi ustedeo nekih 6 mil, da bi mogli da produze ugovore Vucevicu i Tobajasu Herisu, a da istovremeno im ostane lova za FA sledeceg leta.

 

ocajan trejd za magic. ovi tvoji sapatnici po realgm-u su pricali kako traze lottery pika za afflaloa i sad ga menjaju za prosecnog prospekta kao sto je fournier i 56-og pika (!). show.

 

jos i AA ima jedan od boljih ugovora u ligi.

Edited by Sundance Kid
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

ocajan trejd za magic. ovi tvoji sapatnici po realgm-u su pricali kako traze lottery pika za afflaloa i sad ga menjaju za prosecnog prospekta kao sto je fournier i 56-og pika (!). show.

 

jos i AA ima jedan od boljih ugovora u ligi.

Nije ocajan ako je napravljen sa ciljem da se smanji potrosnja $$$. Naravno da je i njima jasno da nisu dobili ekvivalent u igrackom smislu, ako je to jasno cak i nama slepcima.

Link to comment

izgleda da bledsoe, nicim izazvan, ne zeli da ostane u arizoni.  :cry:

 

verovatno sad sa svojim starijim bratom, kraljem djejmsom, sklapa plan gde bi igrali od sledece sezone. da se dogovore pa javljaju carmelu i lali.

 

picka.

 

 

Jude LaCava        

Suns exploring trade value of EB post July1st/As part of a sign-and-trade with a team of BLEDSOE's choosing

 

Edited by Sundance Kid
Link to comment

ne vidim zasto bi uzimali bogdanovica ako uzimaju dinvidija, ista pozicija, slican tip igraca.

 

nemam pojma, samo znam da biraju bogdana, javio mi presti malopre.

 

izgleda da bledsoe, nicim izazvan, ne zeli da ostane u arizoni.  :cry:

 

verovatno sad sa svojim starijim bratom, kraljem djejmsom, sklapa plan gde bi igrali od sledece sezone. da se dogovore pa javljaju carmelu i lali.

 

picka.

 

ohohohohoh, tako je kada hejtujes bradu, a gotivis lou karakter lika koji hoce da pobegne iz tvog tima. :fantom:

Link to comment

evo ti kojoteee

 

Calling all Serbian fans. Want a chance to hang out with Bogdan Bodanovic at #NBADraft? Here’s your chance!
• Click here (http://hangouts.google.com/start/) to start your Hangout.
• Invite 1-4 of your friends to join the Hangout.
• Share the link of your Hangout via social media (Twitter, Facebook and G+) using #SerbiaDraftCrash.
• Note: Do not close the Hangout window, otherwise we cannot crash it

 

Link to comment

ohohohohoh, tako je kada hejtujes bradu, a gotivis lou karakter lika koji hoce da pobegne iz tvog tima. :fantom:

 

ma zabole me za bledsoea (vrlo rado bih ga trejdovao za marcusa smarta ili elfrieda paytona), samo mi je muka od pravljenja super-timova od strane super-drugara.

Link to comment

ma zabole me za bledsoea (vrlo rado bih ga trejdovao za marcusa smarta ili elfrieda paytona), samo mi je muka od pravljenja super-timova od strane super-drugara.

 

od kad te zabole, od kada si procitao vest? :D muka je i meni, to samo moze fei da voli.

 

http://youtu.be/3z4Hzo9UmrQ?t=2m29s

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

zabole me u smislu da bi h pre gledao jednog od ove dvojice koje sam pomenuo na rookie ugovoru nego bledsoea na maxu koji nije zasluzio.

Link to comment

Lepo sam ti rekao prošlog leta. Bledsoe je morao biti vezan ugovorom. Velika greška GM Sunsa. Danas bi bio odličan čip za trejd u najgorem slučaju.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

moguce ali ne znamo sta su bledsoe i njegov agent trazili i da li su hteli da bledsoe potpise ugovor tada.

 

a svakako ga nece pustiti za dzabe sad.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Hocu da se ulogujem na NBA TV promo period i imam problema kod poslednjeg polja.

 

Ukucam 381, pa pozivni mog grada i na kraju lokalni broj, medjutim, bez uspeha.

 

Gde gresim?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...