Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Serbian wing Bogdan Bogdanovic is in the States and has had workouts w/the Spurs and Clippers. Growing sentiment that he goes in late 1st.

Iliti isto mesto kao Nedovic prosle godine....

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

taman došao to da postujem,san antonio zaista izgleda kao opcija u ovom trenutku

 

uz to kaže givoni da čikago pokušava da se pomeri gore kako bi uzeo ili mekdermota ili stauskasa. ranije se pričalo da će šarlot da pokupi mekdermota na broju 9

a cim se spominje san antonio, mozda se neki tim upeca i draftuje ga ranije. problem za bogdana je sto svi konkurenti za pozicijju u sa imaju ugovore i sledece sezone. meni je logicnije da draftuju stretch cetvorku.

Link to comment

Podelio bih igrače u nekoliko kategorija:

 

Wiggins i Embiid - U istoj su kategoriji pre svega zbog povrede Embiida. Wiggins će popraviti ono što treba da popravi. Upside je kod obojice tu, odlazak u pravu organizaciju je ključan za njihov razvoj.

 

Exum, Smart, Parker i Randle - Exum je nepoznanica, mada prema YT snimcima deluje u potencijalu kao odličan PG igrač. Kao i kod Smarta, šut je malo pokvaren, ali mi se čini da nije nepopravljivo pokvaren. Otac mu je košarkaš, dobro će biti marketinški ispraćen jer je Australijanac. Ako za Exuma mislim da će popraviti šut, za Smarta sam ubeđen. Za razliku od većine analitičara, vidim ga kao čistog PG koji će u budućnosti biti svestran igrač. Parkera ne hejtujem kao Timmi, ali mi se čini da on nije za grupu sa Wigginsom i Embiidom. Proći će kao igrač u NBA i očekujem bar 5-6 20+ppg sezona, ali nedostatak odbrane je postojeći i neće moći biti sakriven. Randle će biti bolji igrač od Randolpha, šut iz igre će doći, ofanzivan repertoar leđima i licem će dodatno obogatiti, rad nogu u odbrani je tu. Bloker neće biti nikada i uvek će najbolje funkcionisati sa dobrim centrom blokerom. Jako je bitno u koju franšizu ulaziš.

 

Ova šestorka bi po meni trebala da ima bar 20 NBA All-Starsa.

 

Cenim još:

 

Stauskasa - Dobar spoj Thompsona i Redicka što bi trebalo da predstavlja jako zanimljivog košarkaša.

Nurkić - Njemu je jako bitno da upadne u dobru franšizu, jer će biti neophodan višegodišnji rad da bi bio ozbiljan cenar.

Harris - Trebalo bi da bude više od 3&D, ako dodatno popravi handle.

Šarić - Njega smo dosta gledali.

Young, LaVine - dobar upside obojice. LaVine malo precenjen, a Young potcenjen.

Ennis - Najgori scenario fantastičan back-up play. Prilično ću se iznenaditi ako ga Raptorsi preskoče, mada bi ga ja birao dosta ranije.

Hood - Ima 3 nema D. Dobar šuter je uvek potreban, a on može da šutne i preko ruke. Ako bi malo poradio na driblingu, mogao bi da završi i kao starter negde.

-----

Payton - Samo YT. Nisam siguran da može da popravi šut, a sve ostalo bi trebalo da dođe vremenom.

 

Ne cenim:

 

Vonleh - Spada u grupu sa Youngom i LaVinom sa tek nešto većim upsideom, dok će njih dvojica da se bore za ulazak u lutriju, Vonleha guraju u top5 picka.

Gordon - Očajan šut. Nisam siguran da sa atletikom i motorom se može u NBA. Vidi pod Veseli.

McDermott - Role player!

Payne - Nema zdravlje, ne voli igru ispod koša. P&P igrač 2nd unit.

Warren - 2nd Unit!

 

---

 

Idealan scenario za Philadelphiu. Biraju Exuma na trećem, trejduju MCW i T. Younga u LAL za Nashov ugovor i sedmog, sa kojeg biraju Randle. Sa desetim izborom biraju Stauskasa. Igraju sa četiri rookie-ja, dobijaju odličnu podlogu za budućnost i najmanje još jednu godinu u lutriji. Ako ovako ispadne, njihov sam navijač od večeras.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

tek sam sinoc provalio da je payton onaj kosijaner sto je igrao za americku reprezentaciju na u19 prvenstvu protiv vase i kompanije.

 

bogdan u okc, narucujem dres, osvajamo titulu, mmw.

Link to comment

tek sam sinoc provalio da je payton onaj kosijaner sto je igrao za americku reprezentaciju na u19 prvenstvu protiv vase i kompanije.

isto :D skontao slusajuci neki podcast.

Link to comment

osvajate titulu i bez bogdana?  :fantom:

 

14. u nizu :D

 

isto :D skontao slusajuci neki podcast.

 

chad ford? :D isto sam tako skontao :D cuo sam da pominje sp i da je ovaj napast u odbrani pa se setih kako je ovaj disao za vrat vasi sve vreme.

Link to comment
  •  

Orlando has agreed to send Arron Afflalo to Denver for Evan Fournier and 56th pick in 2014 Draft, league sources tell Yahoo Sports.

Orlando is finalizing a trade to send guard Arron Afflalo to the Denver Nuggets, league sources told Yahoo Sports.

Link to comment

tek sam sinoc provalio da je payton onaj kosijaner sto je igrao za americku reprezentaciju na u19 prvenstvu protiv vase i kompanije.

 

bogdan u okc, narucujem dres, osvajamo titulu, mmw.

 

cujem neka saputanja o tome (ne u mojoj glavi posto blago mrzim bradu) da je moguc trejd gde bi bledsoe i harden zamenili ekipe.

 

da, i sunsi i pelsi pregovaraju o trejdu gde bi gerald green i first rounder (verovatno 27th) u nola za ryana andersona.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

cujem neka saputanja o tome (ne u mojoj glavi posto blago mrzim bradu) da je moguc trejd gde bi bledsoe i harden zamenili ekipe.

 

nema nista od toga, ali daj ostatak tih saputanja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...