Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Osim ako nisu bas ubedjeni da im treba igrac X, ne razumem zasto ne bi sacekali rasplet i uzeli nekog sa cetvrte pozicije. Mislim da ima dovoljno perspektivnih igraca.

 

A Cavsi ce garant da draftuju Exuma kao prvog pika.

Link to comment

@Fei

 

Ono o čemu sam ti juče pričao:

 

Sources: Heat aggressively trying to move up in draft. Target is Shabazz Napier. LeBron thinks he’s best PG in the draft & Heat need a PG

 

Doduše ovo automatski znači da LeBron nikada neće biti dobar GM. Ako ne uspeju da uzmu Napiera, vidim ih da trejduju picka.

 

Heat will try to package No. 26 & Norris Cole to get up in the late teens for Napier.
Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Nisam siguran koliko će im Napier značiti u prvoj sezoni a to njima treba,neko ko može odmah. Mada koliko god oni da se pomere unapred a da je u granicama realnosti nema baš takvih igrača,možda bi im više značio neki shot blocker

Link to comment

Nisam siguran koliko će im Napier značiti u prvoj sezoni a to njima treba,neko ko može odmah. Mada koliko god oni da se pomere unapred a da je u granicama realnosti nema baš takvih igrača,možda bi im više značio neki shot blocker

 

Toga nema na 26. picku, a i da ima morali bi da ga prilagođavaju. Eventualno Capela, mada on mora puno da napreduje. Njima bi dobro došao recimo WCS sa Kentucky-ja da je izašao na draft. Ne bi išao visoko zbog toga što ne bi mogao da radi workout-e, a ima i brze noge za dobru odbranu p&r i odličan je bloker.

Link to comment

Gori od Colea ne moze biti da jebe oca.

Citao sam ranije da ce i Ennisa vratiti iz Australije. Tamo je smijesna liga i on je lagano bio MVP sa preko 20 ppg

Link to comment

Sources tell ESPN that Mavericks are in advanced talks on deal to complete trade that will bring Chandler and Raymond Felton to Dallas

 

Marc Stein @ESPNSteinLine  ·  6m

Proposed deal would send two Mavs starters to Knicks -- Sam Dalembert and Jose Calderón -- as well as prized young guard Shane Larkin

Edited by sabahudin
Link to comment

Izgleda da će ovako biti,skoro završeno

 

The New York Knicks are nearing agreement on a trade to send Tyson Chandler and Raymond Feltonto the Dallas Mavericks

 

 the Knicks will receive center Sam Dalembert and guards Jose Calderon, Shane Larkin and Wayne Ellington and the Mavericks' two second-round picks in Thursday's NBA draft – the 34th and 51st overall selections, sources said.

 

Kalderonov ugovor inače traje do 2017.

Edited by theanswer
Link to comment

Dallas će probati da uzme Denga u šta sam siguran da će se i desiti. Ostaje da li će probati da rehabilituju Feltona i/ili Harrisa ili će juriti PG sa ®FA liste.

 

Givony pomerio Bogdanovića u prvu rundu u San Antonio. McGary je radio samo jedan work-out , Bucks-e i on će verovatno ići kao 31. pick.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...