Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

sto smaras sa tim nebitnim evropljanima?

 

ne, nego cu da se bakcem sa kanadjanima, australijancima i litvancima :fantom:

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako Miami zadrži izbor i bude slobodan Napier, njega će birati. Mada mi se sve više čini niti da će Miami da ga zadrži izbor, niti će on biti slobodan. Oni traže centra (Tavares) ili krilo (možda Early/Robinson). To je teško predvideti. Možda i uzmu Bogdanovića i ostave ga u Evropi.

 

http://articles.sun-sentinel.com/2014-06-23/sports/sfl-miami-heat-chet-kammerer-s062314_1_miami-heat-personnel-chet-kammerer-mario-chalmers

 

---

 

Givony ima dosta insajda od koledž trenera srednjih univerziteta, pa mi je vrlo upadljivo kada neko odjednom naraste i ne mrda sa te pozicije. Clarkson u LAC sa 28. je vrlo interesantan iz te perspektive.

 

Igrači iz Srbije svi druga runda, sem ako neko ne odluči da je pametnije da uštedi pola miliona dolara.

Link to comment

+1

 

jedino sto prognoziram je bogdan u okc ako ne trejduju pik (prva runda sigruno) i jokic u nekom klubu koji pametno razmislja. vasa pocetak ddruge runde, dangubic kraj druge runde.

ne vjerujem da ce vasa prije 40. pika. ne vidim zasto neki tim koji se sigurno nece boriti za playoff ni sledece sezone ne bi uzeo sarica.

Link to comment

ne vjerujem da ce vasa prije 40. pika. ne vidim zasto neki tim koji se sigurno nece boriti za playoff ni sledece sezone ne bi uzeo sarica.

 

moguce, ali to je sve tu negde. ima dosta timova koji ga godinama prate. ono sto mu ide u prilog je sto kad kod dodju da ga gledaju on odigra fenomenalno.

 

nego, zasto ovo radi feiu kad je na odmoru u brailu :(

 

lebron potpisuje hjuston da dzojnuje forsis sa bradom i duajtom, u inat feiu.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

zato sto je saric potpisao visemilionski ugovor na tri godine. sto bi neko u ovako dubokom draftu stekovao pik iz lutrije ne tri godine? fakat je da nema tu igraca koji ce nekog uciniti kandidatom za plejof(kao sto nece ni saric), ali bar mogu da razvijaju svog igraca.

Link to comment

Ok, moguce. Vise sam mislio da on nije igrac za nba. Ja vasu kad gledam uvijek imam utisak da igra veteransku kosarku, sto nije dobro kad imas 19 godina.

 

@ ex kojot

Edited by Timmi
Link to comment

meni vise dangubic nije za nba. vasa zna kosarku i moze da nauci da koristi svoje kvalitete na visem nivou. sta dangubic moze da igra u nba?

Link to comment

Jokić i Micić će biti draftovani, ali verovatno nikada neće igrati u NBA. Kao ni Lauvergne. To su igrači koji će zarađivati fine pare u Evropi, a NBA ih neće biti primamljiva sa finansijskog aspekta.

 

Dangubić će služiti da neko potroši svoj izbor pred kraj drafta.

 

Pređašnji draftovi su donosili iznenađenja, ali se ne sećam da je bilo ovoliko potencijalnih trejdova pikova ikada. Plaše se timovi da bi Šarić mogao da bude kao Vasquez, pa će birati sigurnu opciju kao Bullsi sa Mirotićem.

Link to comment

Sigurno da ce moderna ekipa kao OKC uzeti streaky sutera koji ne ume da zavrsi oko kosa.

 

daleko je on od streaky sutera, narocito u timu gde bi ima drugaciju ulogu, on je odlican suter. sto se ulaza tice, slazem se da tu treba da naprduje ali i vidim prostora za napredak. bice on dobar, samo da ga uzme pravi im.

 

 

Ok, moguce. Vise sam mislio da on nije igrac za nba. Ja vasu kad gledam uvijek imam utisak da igra veteransku kosarku, sto nije dobro kad imas 19 godina.

 

@ ex kojot

 

vasa mi je po nba potencijalu treci na listi, iza bogdana i jokica. za razliku od posrbice mislim da ce jokic igrati nba. ono sto mu najvise zameraju zamerali su i marku gasolu pa smo videli kako se to zavrsilo. ima dovoljno skila i nije undersized, tako da milsim da ima solidne sanse da zavrsi u ligi. e sad, koji su mu dometi to cemo videti.

 

dangubic ne moze da bude 3D opcija zato sto ima ocajan sut i ne mislim da ce se tu nesto znacajno promeniti.

Link to comment

Neki 3&d potencijal. On je, ipak, manji talenat i dosta nizi pick.

nema on potencijal ni za 3 a ni za D. a nema ni jasnu poziciju.

 

micic ce sasvim sigurno igrati nba u nekoj skorijoj buducnosti, mozda krene i posle ovog drafta, to je ono sto moze da se zakljuci iz njegov nastupa u javnosti kao i menadzera mu. za jokica nisam siguran. generalno, nemam vioko misljenje o neodlasku iz evropske kosarke, jebes ti te igrace koji ne sanjaju da se oprobaju sa najboljima.

Edited by Joe D
Link to comment

nema on potencijal ni za 3 a ni za D. a nema ni jasnu poziciju.

 

micic ce sasvim sigurno igrati nba u nekoj skorijoj buducnosti, mozda krene i posle ovog drafta, to je ono sto moze da se zakljuci iz njegov nastupa u javnosti kao i menadzera mu. za jokica nisam siguran. generalno, nemam vioko misljenje o neodlasku iz evropske kosarke, jebes ti te igrace koji ne sanjaju da se oprobaju sa najboljima.

 

da, cini se da on ima utaban put, vrlo pazljivo je misko sve to radio. uglavnom, lepo bi bilo da konacno gledamo barem jednog naseg igraca koji ce imati neku minutazu u nba.

 

ponovo necu pratiti draft na forumu zato sto je nemoguce iskontrolisati situaciju da svi pisu tek nakon sto silver procita ime. twitter je ujebao sve i treba ga iskljuciti dok traje draft.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

meni vise dangubic nije za nba. vasa zna kosarku i moze da nauci da koristi svoje kvalitete na visem nivou. sta dangubic moze da igra u nba?

po meni Dangubic>Micic,sjajna motorika suta,ali mora da popravi procenat.,Ne vidim zasto ne bi imao ulogu poput Belinelija u San Antoniu za nekih 5-6 godina

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...