Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajmo draft pogadajalice (prva 10, nije bitno), pobednik dobija harperova (ukoricena) sabrana dela sa KLS/KKCZ/KKP palamudjenja.

 

 

1. Cavsi - Vigins

2. Buksi - Pareker

3. 76 - Embid (ako njega izaberu, ide neki trejd sa cavsima, mozda se ukljuci i treci tim)

4. Magic - Exum

5. Jazz - Vonleh

6. Celtics - Smart

7. Lakers - Rendle

8. Kings - Payton

9. Hornets - Stauskas

10. 76 - Gordon (mada ce on verovatno da ode ranije, ovo su vise moje zelje, a mozda urade i neki trade down sa finiksom recimo za 14 i 18)

Link to comment

Utah u kojoj niko ne moze da pogodi bazen da uzme Vonleha ili jos gore Gordona?! nema teorije... s druge strane, sta ce Smart Celticsima koji imaju Ronda a pod kosem imaju debelog Sullingera? ako Utah bude uzimala visokog, uzece Randlea... ako ne, Randle ce u Boston, a Smart pada Lakersima koji mogu lepo da isprate Nasha u penziju. svi sretni...

 

1. Wiggins

2. Parker

3. Embiid

4. Exum

5. Stauskas

6. Randle

7. Smart

8. Vonleh

9. Gordon

10. Harris

Link to comment

Mnogo je ovo komplikovano. Očekujem puno trejdova, pa tek onda da se komentariše. Ovde samo Mil i Orl sigurno zadržavaju svoje pickove, mada ni Orlando nije 100% zicer za zadržavanje.

Link to comment

Jedini je zicer da Milvoki uzima onog kog Klivlend ne uzme iz paketa Vigins/Parker. Meni bi bilo logično da uzmu Viginsa,onda ostaje Parker Milvokiju. Sve ostalo je nagađanje i igra,pa sam više onako na neki osećaj stavio. Mnogo bih se iznenadio da Exum ostane slobodan do petog pika da ode u Jutu a onda bi mogli oni uzeti Gordona,što da ne.

Link to comment

Mnogo je ovo komplikovano. Očekujem puno trejdova, pa tek onda da se komentariše. Ovde samo Mil i Orl sigurno zadržavaju svoje pickove, mada ni Orlando nije 100% zicer za zadržavanje.

 

+1

 

jedino sto prognoziram je bogdan u okc ako ne trejduju pik (prva runda sigruno) i jokic u nekom klubu koji pametno razmislja. vasa pocetak ddruge runde, dangubic kraj druge runde.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...