Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Do sad nisu ubacivali Kleja,ovo je prvi put zato je i major development,do sad je Boston bio glavni kandidat,sada bi bilo logično da to bude GS. Ja bih za Lava trejdovao njih dvojicu.

Link to comment

Do sad nisu ubacivali Kleja,ovo je prvi put zato je i major development,do sad je Boston bio glavni kandidat,sada bi bilo logično da to bude GS. Ja bih za Lava trejdovao njih dvojicu.

Ni u ludilu, cak ni Kleja 1:1

Link to comment

uh, pa ovo je vec konkretno:

 

Sources: Twolves & Warriors discussing Possible trade: KLove, KMartin, JJBarea, 13th pick for Klay Thompson and David Lee

Link to comment
Adrian Wojnarowski @WojYahooNBA

Joel Embiid has suffered stress fracture in right foot and slated for surgery on Friday, agent Arn Tellem says.

The stress fracture is in the navicular bone in Embiid's right foot.

Says Tellem, "Joel will be unable to participate in any additional workouts, and will not attend the draft in New York."

 

Link to comment

David Blatt has emerged as strong frontrunner to become coach of Cleveland Cavaliers, league sources tell Yahoo Sports.

 

Svaka čast Kleju,ali Lav je Lav

Link to comment

Koje su sad prognoze za draft, dobro bi dosla neka pogadjalica. Filu jedino zanima wiggins, puni smo pikova, ocekujem puno trejdova u draft noci.

Link to comment

cini mi se da bullsi jure stauskasa

pise se o tome da pokusavaju da dograbe nekog sutera, ili da zavale ova 2 pika prve runde za nekog sutera

Link to comment

uh, pa ovo je vec konkretno:

 

Sources: Twolves & Warriors discussing Possible trade: KLove, KMartin, JJBarea, 13th pick for Klay Thompson and David Lee

Minnesota je luda ako pristane na ovo... dobice Klaya za Martina, sto jeste upgrade, ali ne bih rekao senzacionalan, a ispusice pick i Lovea ce dati za Leeja?! plus jos sasvim solidnog rezervnog playa...

aj da pise Love, Martin i Barea za Thompsona, Leeja i pick, pa da probam da razumem :D

 

edit: moze novi topic

Edited by freakns
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...