Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

povremeno pominjanje ne smatram forsiranjem

 

dokle - pa dokle god oba tima budu prepoznatljiva po svojim sistemima, odlicnim rezultatima tokom dugog niza godina, trenerima koji su u tim timovima godinama i koji uspevaju da od grupe pojedinacno prosecnih igraca naprave sampione. ja bar tako mislim, sto svakako ne znaci automatski da sam i u pravu. ti ako mozes da napravis paralelu spursa (ili bilo kog NBA tima) sa nekim domacim ili evropskim timom, samo napred - bice mi drago da procitam.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

slicnost izmedju spursa i partizana je u tome sto i jedni i drugi igraju kosarku i tu prestaju sve slicnosti. stil im se razlikuje koliko je to moguce u okviru ove igre.

Link to comment

povremeno pominjanje ne smatram forsiranjem

 

dokle - pa dokle god oba tima budu prepoznatljiva po svojim sistemima, odlicnim rezultatima tokom dugog niza godina, trenerima koji su u tim timovima godinama i koji uspevaju da od grupe pojedinacno prosecnih igraca naprave sampione. ja bar tako mislim, sto svakako ne znaci automatski da sam i u pravu. ti ako mozes da napravis paralelu spursa (ili bilo kog NBA tima) sa nekim domacim ili evropskim timom, samo napred - bice mi drago da procitam.

 

 

Jebote, grupa pojedinacno prosecnih igraca. Sta sve covek nece procitati...

Link to comment

boris diaw u epizodi koju je lako zamisliti :)

 

http://espn.go.com/nba/playoffs/2014/story/_/id/11084748/boris-diaw-dishes-san-antonio-spurs

 

"Boris walks into the gym one day wearing flip-flops and holding his customary cappuccino, which was a staple for him every morning," Griffin recalled. "It was during pre-draft workouts, so he sees the Vertec [machine] and asks what it is.

"We tell him it measures your vertical leap by determining how many of the bars you can touch. He asks what's the highest anyone has ever gone, and we tell him Amare' [stoudemire] cleared the entire rack.

"Boris puts down the cappuccino, takes off his flip-flops and clears the entire rack on the first try. Then he calmly puts his flip-flops back on, picks up his cappuccino and walks away, saying, 'That was not difficult.'"

Link to comment

Nema nista od Spursa

previse su opusteno usli u mec

vec su videli sebe kako podizu pehar nakon ovog meca


jedino da ih Pop vaspitno isamara na tajmautu

Link to comment

Dobra odbrana Majamija, sudije se gube pa su im poklonili par lopti, Lebron na drogama, aj nek dobije ovo SAS ne želim više da ostajem budan celu noć

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...