Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svaka mu čast. Spo mora da menja nešto u petorci za petu,verovatno će ubaciti Hazlema,mada mislim da će trebati nešto radikalnije na kecu da menja.

Link to comment

Bice do jaja kvota na nas u petoj. Mnogo bi bilo bas 4-1.

Zasluzeno al mnogo jbg.

Oh yeah, ali kad malo bolje pogledas, samo 2 ptsa razlike (u drugoj tekmi) je moglo da znaci i metlu...

Edited by Rick.James
Link to comment

meni se uopšte ne sviđa ovo što vejd igra i pitanje je da li je uopšte više vrhunski igrač. u odbrani je kriminalan, ne postoji mogućnost da u napadu uradi više nego što uspe da ispusti u odbrani.

Link to comment

Cestitke svim Sanantonioncima! :)

 

Mislim da ce Djejms ostati jos onu +1 godinu, nema teorije da se vrati u ruinu od Klivlenda.

Edited by Mos
Link to comment

meni se uopšte ne sviđa ovo što vejd igra i pitanje je da li je uopšte više vrhunski igrač. u odbrani je kriminalan, ne postoji mogućnost da u napadu uradi više nego što uspe da ispusti u odbrani.

Izgleda je problem sa koljenima ozbiljniji nego se mislilo. Stvarno izgleda kao blijeda sjenka sebe, narocito u odbrani gdje ga jebe ko stigne pocevsi od pokojnog Livingstona u drugom krugu.
Link to comment

zanimljivo je ovo sa vejdom jer je protiv indiane igrao dobro a sada igra ocajno. tada se govorilo da je majami dobro uradio sto su ga stedeli u sezoni a sada se prica da je gotovo jer evo ne moze da se sastvi.

Link to comment

Pop i Kawhi :)  e to su casovi ljubavi :D

 

:wub:

 

ako se nastavi niz spurs=partizan, pop=DV, onda kawhi moze biti samo gagi milosavljevic :)

 

 

zanimljivo je ovo sa vejdom jer je protiv indiane igrao dobro a sada igra ocajno. tada se govorilo da je majami dobro uradio sto su ga stedeli u sezoni a sada se prica da je gotovo jer evo ne moze da se sastvi.

 

bravo, savrsen komentar.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...