Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Vidim Toni Daglas je u igri, dakle sve je jasno.

Ajde raspadanje u napadu i nekako al brate da u odbrani necemo moci da im prismrdimo stvarno nisam ocekivao.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vraća se Majami ponovo ko u trećoj,samo dal će imati snage Lebron da odigra ovako do kraja. Nema maltene nikakvu pomoć

 

Odličan theanswer posle tajmauta. Diao doktor košarke.

Edited by theanswer
Link to comment

Nije nemoguće. Al ozbiljno,mada ja vidim da Majami može tu da dobije samo uz nekih 45 poena Lebrona,što nije isključeno.

 

Fenseri zvižde timu u NBA finalu koji im doneo 2 titule i 4 finala zaredom. I to ih ubija SA,nije baš da je cela razlika zato što Majami igra loše.

Link to comment

Pred pocetak finala skoro da mi je bilo svejedno ko ce da dobije, nadao sam se samo da ce biti dobre utakmice.

Ne mogu ni da uzivam u ovoj jebackoj kosarci Spursa kad lazni sampioni igraju gore od Ginebra Kingsa.

Link to comment

Jebem li ga,Majami se danas raspao,ali je odigrao odlične 3 utakmice. Ja mislim da je njihova treća utakmica isto bila odlična napadački,da su spavali na početku u odbrani,SA se raspucao i posle im nisu mogli ništa. Jednostavno je bolji SA,ima dublji roster ove godine nego prošle a Majami ima kraći. Prošle godine si imao Ria,Milera,Batijea pa i Hazlema,nijedan ove godine nema učinak,naravno Miler nije tu. SA ima zrelije Grina i Lenarda,ima zdravijeg i boljeg Manua i ima mamojebača u vidu Milsa i ne znam kako onda da opišem Diaoa koji kao da je mlađi što duže igra.

Link to comment

Ma daj gdje treca odlicna.90% suta dozvolili jebotebog, 21/23 eeeeej

Odlicna je ako ih mrzis.

 

Zasluzili su Spursi svakako al smucila mi se kosarka nakon dva ovakva raspada.

Edited by Feindouno
Link to comment

Možda je preterano reći odlična,ali u napadu jesu igrali vrlo dobro. Počeli su kao smeće utakmicu i onda su ovi krenuli da ih rasparčavaju. Nije to bila toliko loša utakmica Majamija. Šta onda reći za ovu večeras,večeras je prva utakmica da su od početka do kraja igrali baš loše.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...