Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ponovo je SAS uspostavio kretnju lopte, Majami sa izgubljenim loptama poništio šut. Sparsi će tek u sledeću utakmicu ući rasterećeno posle ove pobede, zaebani su tada. Majamiju će opet trebati neka ubitačna Lebronova partija.

Link to comment

tri reci - najzad kawhi leonard :)

 

 

jos dve pobede do titule :)

 

 

:)

 

od proslog finala cekam ovakvu njegovu utakmicu :) i desila se bas kada treba :)

Link to comment

Bojao sam se da će se vratiti kako su počeli treću sa 2 plus 1 Vejda pa trojkom Boša,ali su izdržali. I dalje mi se ne sviđa kako visoki igrači San Ant rešavaju trap Majamija na piku,u ovoj utakmici pogotovo Dankan,bile su 3 situacije kada dobije loptu negde ispod penala ili u nivou penala i mislim da su bile 2 izgubljene lopte i jedan loš šut. Ipak,da bi Majami dobio ovu seriju trebaće da veže 2 pobede u jednom trenutku,od toga jednu u gostima,tako da mislim da SA ima sad lepu prednost. I neka neko izgradi spomenik Riu Čalmersu ispred ATT centra.

Link to comment

Odlični su mi ovi klipovi.

 

Majami nije vezao dva plejof poraza već duže vreme,možda je vreme,kod nas je već petak 13. :D

 

GO SPURS GO

Link to comment

Majami se opasno muči u napadu,a i SA igra bolju odbranu nego do sada u seriji. Pomaže što je Čalmers i dalje Čalmers,ali je meni zapanjiva odbrana Vejda,Grin za njega igra odbranu ko Jordan

 

So far so good. Mils kao bekap Parkeru i Manu što ovu seriju ne pravi gluposti toliko koliko u prethodnoj jednoj utakmici bi tiho mogli da budu ključ pobede Spursa ove godine.

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...