Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Recimo smijesnim faulom u napadu lebronu i nesviranjem faula u sledecem napadu?

 

ahahah,malo su vratili suđenje,ali nemoj da zajebavaš,ono je klasični faul u napadu lebrona na diaou,čovek se bukvalno nije pomerio ni cm,ni lebron se nije bunio. lebron je dobio tretman parkera

 

inače timi igra ko debil,singlehandedly vraća majami u utakmicu,ne može da nazida vejda,gubi lopte,pravi glupe faulove

Edited by theanswer
Link to comment

Recimo smijesnim faulom u napadu lebronu i nesviranjem faula u sledecem napadu?

Ma daj, da je nerko lud da njemu vjeruje mislio bi da Majami nijednu jedinu utakmicu u sezoni nije dobio cisto. Frik 2

Link to comment

Ma daj, da je nerko lud da njemu vjeruje mislio bi da Majami nijednu jedinu utakmicu u sezoni nije dobio cisto. Frik 2

 

Da,baš sam to govorio. 

 

Sa druge strane,hoćeš da kažeš da nije bio faul u napadu Lebrona? Neko se usudio da mu svira faul u napadu,vau.

Link to comment

Seres konstantno, od novembra, kad god dobijemo sudjenje je uzasno, nijedan mec nismo dobili cisto.

U redu je...

 

Žao mi je što Majami gubi.

 

U stvari nije,

 

Member Since 07 Feb 2014

Link to comment

Nadao sam se da cemo imati utakmicu do kraja, ali tesko je stici veliku razliku protiv ekipe s toliko napadackog potencijala. Uvijek nadju nacin da daju dovoljno poena da odrze 10+.

Link to comment

Mislis sto Majami i sudije gube? Datum registracije ne mijenja poentu mog posta.

 

Menja zato što nisam komentarisao suđenje u regularnoj sezoni 99,99 %

ž

Komentarisao sam u jednoj utakmici protiv Indijane ako se dobro sećam i to je to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...