Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Strasan odgovor LeBrona. Bez onog pocetka, imao je sut iz igre 13/18... bolesno

Birdman ogroman posao u odbrani

Edited by Giggsy
Link to comment

Pored fenomenalnog LBJ-a i Bosha koji je zapecatio mec onom trojkom pa izvlacenjem Timija visoko i asistencije Vejdu za FTW, mene iznenadjuje igra Rasarda Luisa

Covek je imao tokom sezone 15ak minuta na parketu, jedva davao 5 poena po mecu, a sada na poslednjih par meceva plejofa (2 vs IND 2 vs SAS) igra preko 28 min, postize 14 pts i ima 50% suta iz igre ukupno a i za 3

Eto sad jos jednog problema za SAS na koji mozda nisu racunali.


I mislim da Bosh ne dobija dovoljno kredita™ ili mi je promaklo
On je i prosli mec sabio a vise su pricali o Rej-Rejevim trojkama (3 od 8, a CB je npr imao 3 od 4), a na ovom imao pored ove trojke i ono bitno zakucavanje za 2+1 to stop the bleeding kad je SAS pravio razliku.

edit: kad kazem iznenadjuje RL, znam za sta je covek bio sposoban i kako je sabijao u SEA i ORL, ali od njega u ovom trenutku i ovim godinama stvarno nisam ocekivao ovakve partije

Edited by Have_Fun
Link to comment

Lewis je car, bas kao i James Jones, ljudi po mjesec dana ne vide parket al kad zatreba odigraju jako i do samog kraja.

I Spolestra je dosta naucio o rotacijama u posljednje 2 god.

Link to comment

San Antonio pokraden?

Pozdrav za frika

ko je rekao da je San Antonio pokraden? si jeo bunike?! mislim, pokrao ih LeBron, ali to se ne racuna...

 

i pokradeni su Harden i Rudy Fernandez, ono glumatanje Wadea je Sir Anthony fucking Hopkins recituje Shakespearea, a njih dvojica vataju beleske...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...