Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Jebem ih u raspored bas. Finale cu da pratim k'o frikns™ :(
U nedelju sigurno ne mogu da gledam dok je za 3. i 4. vjerovatnoca oko 90% da ne gledam.

Mozda uspijem da vidim 5. i 6. ako ih bude.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

edit: answer, zapravo 2-3-2 format odgovara onom ko ima prednost domaceg terena.

 

disagree,u suštini zavisi od prve dve utakmice ali ako je 1:1 recimo,tim koji nema prednost ima mnogo veću šansu u ovom formatu nego u prethodnom

 

edit šta sam ja napisao  :lolol:

 

hteo sam reći da majami posle 1:1 u san ant bi imao znatno veću šansu u prošlom fomatu nego ovom sada.

Edited by theanswer
Link to comment

hteo sam reći da majami posle 1:1 u san ant bi imao znatno veću šansu u prošlom fomatu nego ovom sada.

Istorija se s tobom ne slaze.

edit: bar mislim da je bila neka prica da malo ko dobije sve 3 domace, od ovih bez prednosti

Edited by Feindouno
Link to comment

Istorija se s tobom ne slaze.

edit: bar mislim da je bila neka prica da malo ko dobije sve 3 domace, od ovih bez prednosti

 

Moguće,samo je meni isto tako teško i dobiti te dve kući šestu i sedmu. Majami je dobio prošle godine ali...

Edited by theanswer
Link to comment

ne slazem se s onim, dobiti tri za redom kod kuce je jako tesko.

 

na kraju se svodi na to da ako si bolji dobices u kakvom god formatu. nego mlatimo praznu slamu i mi i ti statisticari.

Edited by Timmi
Link to comment

 

 

na kraju se svodi na to da ako si bolji dobices u kakvom god formatu. nego mlatimo praznu slamu i mi i ti statisticari.

 

E sa ovim se slažem :D

Link to comment

bilo mi je dosadno :D

kad gostujuca ekipa brejkuje u prva 2 meca

2013 sas prosle god izgubili
2012 mia vs okc dobili
2011 dal vs mia dobili (onomad™ je dalas dobio prve 2 kuci, a onda izgubio 3 u mia, pa mia napravio brejk za pobedu 4-2 (2-0, 2-3. 2-4)
2010 bos vs lal izgubili
2004 det vs lal dobili
2003 nyn vs sas izgubili
2001 phi vs lal izgubli
1998 chi vs uta dobili
1995 hou vs orl dobili (metla)
1994 nyk vs hou izgubili (imali 3-2)
1993 chi vs phx dobili
1992 por vs chi izgubili
1991 lal vs chi izgubili
1990 por vs det izgubili
1988 det vs lal izgubili (imali 3-2)
1985 lal vs bos dobili

edit: ispravljeno, ty timmi :)

Edited by Have_Fun
Link to comment

oklahoma je imala prednost domaceg terena 2012. tako da tu ide dobili. te statistike imaju smisla kad su neke ekipe jako blizu jedna drugoj pa samo u tim slucajevima ima smisla raspravljati.

Link to comment

Mislim da Lebron treba da odigra seriju karijere i da ostali budu na svom nivou da se ovo dobije. Mada kad se setim da je Dalas dosao do sedme ovo deluje lakse. Navijam za Majami mada ako SA dobije opet mi drago. Ali manje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...