Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Zestok hajp oko Kevina Lava. Hajpuju o futstepovima Kevina Garneta i odlasku u Boston. Bre, sabani, Minesota je bila prvi tim zapada u regulaciji™ sezonu pre nego sto ce Garnet preci u Boston, a ovaj hajpovani belac nije u stanju da svoj tim ugura u PO vec godinama. Nije cak ni blizu. #stophajpovanju

Edited by Rick.James
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

2013-14 NBA All-Defensive First Team

 

Position | Player, Team | 1st Team Votes (2 pts) | 2nd Team Votes (1pt) | Total Points

Center | Joakim Noah, Chicago | 105 | 13 | 223

Forward | Paul George, Indiana | 65 | 31 | 161

Guard | Chris Paul, LA Clippers | 64 | 28 | 156

Forward | Serge Ibaka, Oklahoma City | 54 | 44 | 152

G/F | Andre Iguodala, Golden State 57 | 34 | 148

 

2013-14 NBA All-Defensive Second Team

 

Position | Player, Team | 1st Team Votes (2 pts) | 2nd Team Votes (1pt) | Total Points

Forward | LeBron James, Miami | 57 | 20 | 134

Guard | Patrick Beverley, Houston | 44 | 24 | 112

Guard | Jimmy Butler, Chicago | 29 | 45 | 103

Forward | Kawhi Leonard, San Antonio | 16 | 57 | 89

Center | Roy Hibbert, Indiana | 15 | 46 | 76

Other players receiving votes, with point totals (First Team votes in parentheses): DeAndre Jordan, L.A. Clippers 63 (14); Anthony Davis, New Orleans, 62 (18); Tony Allen, Memphis, 60 (17); Tim Duncan, San Antonio, 45 (12); Dwight Howard, Houston, 26 (6); Taj Gibson, Chicago, 21 (2); Mike Conley, Memphis, 21 (5); Ricky Rubio, Minnesota, 19 (5); Lance Stephenson, Indiana, 14 (3); P.J. Tucker, Phoenix, 13 (2); Kevin Durant, Oklahoma City, 10 (2); Kyle Lowry, Toronto, 10 (3); Eric Bledsoe, Phoenix, 9 (1); Marc Gasol, Memphis, 8; John Wall, Washington, 8 (1); Thabo Sefolosha, Oklahoma City, 8 (1); Kirk Hinrich, Chicago, 7 (2); Trevor Ariza, Washington, 5 (2); Avery Bradley, Boston, 5 (1); Russell Westbrook, Oklahoma City, 5 (1); Klay Thompson, Golden State, 5; Andrew Bogut, Golden State, 4; Chris Bosh, Miami, 4 (1); Luol Deng, Cleveland, 4 (1); Wesley Matthews, Portland, 4 (1); Tony Parker, San Antonio, 4 (1); Nicolas Batum, Portland, 3 (1); Stephen Curry, Golden State, 3 (1); Danny Green, San Antonio, 3 (1); Michael Kidd-Gilchrist, Charlotte, 3; Shaun Livingston, Brooklyn, 3 (1); Victor Oladipo, Orlando, 3 (1); DeMarre Carroll, Atlanta, 2; Matt Barnes, L.A. Clippers, 2 (1); James Harden, Houston, 2; George Hill, Indiana, 2; Jeff Teague, Atlanta, 2; Dwyane Wade, Miami, 2 (1); Kemba Walker, Charlotte, 2; David West, Indiana, 2; Arron Afflalo, Orlando, 1; Corey Brewer, Minnesota, 1; Michael Carter-Williams, Philadelphia,1; Darren Collison, L.A. Clippers, 1; DeMar DeRozan, Toronto, 1; Andre Drummond, Detroit, 1; Monta Ellis, Dallas, 1; Danny Granger, L.A. Clippers, 1; Draymond Green, Golden State, 1; Reggie Jackson, Oklahoma City, 1; David Lee, Golden State, 1; Paul Millsap, Atlanta, 1; Rajon Rondo, Boston, 1.

 

:ajde:

 

 

http://www.nba.com/2014/news/06/02/2014-all-defense-team/

Link to comment

sada sam gledao raspored... cetvrtak, nedelja, utorak, cetvrtak... nedelja je u 2 ujutru, ostalo u 3 ujutru. jebalo ih vreme bas :fur:

Link to comment

ma znam... ali sam se nadao da ce makar nedelju da stave ranije, tipa u ponoc, da moze makar jedna lepo da se gleda... ili da pomere da krene bas kasno, tipa pola 5, pa da mogu ustajati na drugo poluvreme

Link to comment

Ma neću ništa da prognoziram,odigraću kladionicu meč po meč. Da ne pišem na dve teme standardna kombinacija za večeras, over na San Antonio i over na Lenarda 101,5 i 13,5. Mislim da sam video negde iz 2 u 1 oko 5 kvota što bi moglo da bude zanimljivo za probati. Lebron ako bude u pass first modu 28,5 je under teški itd itd da ne trolujem previše.

 

Što se serije tiče Parkerovo zdravlje jeste bitno ali mislim ne toliko ključno kao što svi očekuju. San Antonio ove godine za razliku od prošlog finala ima mnogo bolje zamene za Parkera u vidu upgradeovanih Milsa i Džosefa,gde Džosef može i neku odbranu da odigra. Uz to nema potrebe za San Ant da krije Parkera defanzivno kao u seriji sa Oklahomom. Popović će verovatno početi opet sa big lineup-om gde nisam ubeđen da će Spliter bilo šta da odigra. Majamija u ove četiri sezone niko nije dobio u plejofu sa small ballom ali bi ovo mogla biti ta serija. Ako Manu bude igrao kao protiv Oklahome a definitivno je zdraviji nego prošle sezone uz bitnu ulogu Diaoa u takvim petorkama to bi moglo biti to. Lenard je mnogo napredovao ofanzivno a ne treba zaboraviti i da je on poslednje utakmice u finalu prošle sezone igrao povređen,mada igrao je i Vejd. Majami je imao prednost protiv Indijane u poenima sa klupe,sada to nema,imao je spori pace Indijane gde jedan turnover izgleda i vredi kao 5,sada to nema,imao je prošle godine vaskrslog Milera sada ima Luisa,San Ant je stariji ali i bolji nego prošle sezone a ako Lebron opet bude čuvao Parkera u završnici ne znam ko će da čuva Lenarda. Navijam za SA,nisam objektivan ali bih se prilično iznenadio da Majami ovo dobije. Mnogi zaboravljaju na razliku između Zapada i Istoka tokom cele sezone,neko će reći,jeste nema to veze sad,ali ja čak ovo finale vidim mnogo manje interesantno,znači Sparsi u 5 ili 6. Novi format finala takođe više odgovara timu koji ima prednost domaćeg terena.

Link to comment

Ne znam da jebe oca...

+1

 

nekako naginjem ka miamiju, ali razlika je toliko mala da mora da ode u sedam utakmica, a sedma se igra u san antoniu. ocekujem seriju koja ce vise liciti na sa - oklahoma, nego, recimo, portland - houston, jer su i jedna i druga ekipa nepobjedive kad udju u svoj ritam i rijetko gube kad imaju prednost. pitanje je da li ce se neko vratiti na standardne visoke postave ili pocinjati s bonnerom (ili diawom) i lewisom odmah na pocetku, da li ce diaw ici na lebrona kad bude na cetvorci ili ce juriti allena po perimetru, ili ce kawhi ici na 4 bez diawa, ko ce dobiti duncan vs bosh matchup (jedan s prednoscu unutra, drugi spolja)...

 

ono sto je sigurno bice kvalitetna i jebeno zabavna kosarka.

 

edit: answer, zapravo 2-3-2 format odgovara onom ko ima prednost domaceg terena.

Edited by Timmi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...