Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Potpuno logična posledica Tabo Sefološa faktora. Imaš čoveka na rosteru koji ti uzima 3,9 miliona ove sezone,potpuno je neproduktivan u napadu a već imaš jednog takvog u vidu Perkinsa koga moraš da držiš u petorci i onda kada izbaciš Sefološu ubacuješ jedinog koji može nešto da iskreira iz te druge petorke Džeksona i ostaje ti Derek Fišer da kreira sa klupe. Sefološi ističe ugovor na kraju sezone,videćemo šta će uraditi,koliko će čekati sa amnestijom Perkinsa i šta će se dešavati na KD frontu.

Edited by theanswer
Link to comment

oklahoma ima dva pika prve runde, full mid level i pozeljnu destinaciju za veterane na minimalcu. nesto mi govori da nece amnestirati prekinsa. :(

Link to comment

Potpuno logična posledica Tabo Sefološa faktora. Imaš čoveka na rosteru koji ti uzima 3,9 miliona ove sezone,potpuno je neproduktivan u napadu a već imaš jednog takvog u vidu Perkinsa koga moraš da držiš u petorci i onda kada izbaciš Sefološu ubacuješ jedinog koji može nešto da iskreira iz te druge petorke Džeksona i ostaje ti Derek Fišer da kreira sa klupe. Sefološi ističe ugovor na kraju sezone,videćemo šta će uraditi,koliko će čekati sa amnestijom Perkinsa i šta će se dešavati na KD frontu.

 

Nije samo to. Thunderov skaredni napad svodi sve osim dvojice na statiste i dodavace lopte. Tu je Ibaka jedini koji ima bilo kakvu ulogu. U Spursima, Mills i slicni nemaju mogucnost da opale svaki drugi napad ili kad pozele, ali imaju slobodu da igraju ono sto umeju. Spursi su dakle ekipa, Thunder je skup igraca. Dodaj loptu Durantu nije sistem u napadu, pa je vecina igraca pogubljena, a dobar deo je ionako totalno netalentovan - npr. Sefolosha. Perkins cak nije ni netalentovan, on je prosto zalutao u kosarku. Ne bi imao vise od 5 poena u jadranskoj ligi.

Link to comment

Prvo finale?

 

Jok, drugo. Nije mi se dalo da gledam koji su skor imali u regulaciji™ i nisam se mogao setiti od kada stupaju promene pravila formata finala na snagu.  #staros'

Edited by Rick.James
Link to comment

da, bas sam rekao da je imao srece sto se parker povrijedio. :isuse: samo sam odgovorio na frikovu (nije gledao, btw :lol:) poruku o popovom cudotvorstvu da dobije bez parkera. jednostavno, kad je ostao bez parkera igrao je ono sto mu je preostalo i sto u ovoj seriji mnogo bolje prolazi, jer je ovaj nakon povratka ibake bio jako mali faktor u cetiri utakmice. na kraju krajeva, da je parker bio na terenu vjerovatno poslednja 3-4 napada ne bi isla duncanu na low post, a on je imao 100% realizaciju.

 

to da brooks ne moze da se prilagodi je glupost, covjek je u ovoj seriji uradio milion izmjena kojima je tim ucinio boljim u datoj situaciji.

nisam gledao :( zato me iznenadilo kada sam video da su dobili bez Parkera...

 

Pop je cudotvorac zato sto mu se povredi najbolji igrac a on i dalje dobije utakmicu finala zapada, i to u gostima... ja ne znam drugi tim u NBA koji bi ovako mogao da dobije utakmicu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...