Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

:wub:
Skola kosarke.

 

Ne znam za koga navijam u finalu majkemi™. Ova ekipa Spursa igra najbolju kosarku u ligi vec 2 godine i treba da bude sampion a sa druge strane mi imamo priliku za 1 nesvakidasnji uspjeh koju ne bi smjeli propustiti ako nas se uopste bude sta pitalo.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

:wub:

Skola kosarke.

 

Ne znam za koga navijam u finalu majkemi™. Ova ekipa Spursa igra najbolju kosarku u ligi vec 2 godine i treba da bude sampion a sa druge strane mi imamo priliku za 1 nesvakidasnji uspjeh koju ne bi smjeli propustiti ako nas se uopste bude sta pitalo.

Za Spurse. Zaslužila je ova ekipa da ode sa scene sa trona.

Link to comment

ne preteruj.

uopste ne pretjerujem. napad je procvijetao kad je lopta bila non stop kod manua okruzenog suterima, u odbrani je parker najgori igrac spursa. kad si vec tu, vidim da natezes neku ptzn - sprs paralelu, koju ne mogu da vidim sem sto se i jedni i drugi se bave kosarkom.

Link to comment

bili juce produzeci i u oklahomi i u limenci. crno-belo i srebrno-crno. berta. duda. sve ostalo potpuno iz drugog sveta.

i naravno ti znas da bi tako napad spursa izgledao i u trecoj? nego ovako pop je imao srece zato sto se toni povredio? pa to nije ni za politikin zabavnik. sas je unistio okc u trecoj zato sto je radio ono sto uvek radi - prilagodjava se. bruks ne moze da se prilagodi na bilo sta i eto rezultata. juce di(jao) utrpao 29. jednostavno je sinoc pobedio bolji tim koji je nasao nacina da parira neverovatnom talentu i atletskim sposobnostima drugog tima.




Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Edited by kim_philby
Link to comment

da, bas sam rekao da je imao srece sto se parker povrijedio. :isuse: samo sam odgovorio na frikovu (nije gledao, btw :lol:) poruku o popovom cudotvorstvu da dobije bez parkera. jednostavno, kad je ostao bez parkera igrao je ono sto mu je preostalo i sto u ovoj seriji mnogo bolje prolazi, jer je ovaj nakon povratka ibake bio jako mali faktor u cetiri utakmice. na kraju krajeva, da je parker bio na terenu vjerovatno poslednja 3-4 napada ne bi isla duncanu na low post, a on je imao 100% realizaciju.

 

to da brooks ne moze da se prilagodi je glupost, covjek je u ovoj seriji uradio milion izmjena kojima je tim ucinio boljim u datoj situaciji.

Link to comment

pa da je parker igrao mozda bi pobedili 15 razlike, ko to zna. u svakom slucaju, pop jeste cudtvorac kad mu tim ovako odigra bez parker u najvaznijoj utakmici. nadam se samo da povreda nije ozbijna.

Link to comment

Strongly disagree. Pop je cudotvorac zbog svega sto je uradio s timom, sad su samo uskocili u unaprijed podijeljene uloge i igrali ih malo duze nego obicno, a inace su u ovoj seriji tako bolje funkcionisali nego kad parker ima loptu u rukama. Od pet kljucnih igraca spursa, parker je bio najlosiji igrac u ovoj seriji. To je cinjenica.

Edited by Timmi
Link to comment

parker ne igra bas najbolju seriju ali to i dalje ne znaci da su dobili zato sto on nije igrao.

Link to comment

mene iznenadjuje da belinelli ne dobija neku vecu ulogu. kad je dosao mislio sam da ce biti najbolji za plejof kad ono nista posebno. doduse tu je danny da radi ono sto belinelli radi najbolje...

Link to comment

mene iznenadjuje da belinelli ne dobija neku vecu ulogu. kad je dosao mislio sam da ce biti najbolji za plejof kad ono nista posebno. doduse tu je danny da radi ono sto belinelli radi najbolje...

 

deni je bolji defanzivac, mada trojke pogađa samo u san ant

Link to comment

crno-belo i srebrno-crno

 

i jednaka sreca i radost :)

 

 

utakmica (najzad) neizvesna kako i treba da bude borba za finale NBA, sjajna pobeda i 5 dana odmora. valjda ce sa parkerom biti sve u redu, neko od novinara koji prate SAS je na tviteru napisao da tu povredu clanka vuce jos od 4. utakmice, da se u 5. stanje pogorsalo i da nocas jednostavno nije mogao da nastavi drugo poluvreme :(

 

 

a djavo lance je umesao prste i u ovu seriju :D 

https://vine.co/v/MpZWPrPDzbu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...