Jump to content

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Nisam mogao da komentarišem zbog (zasluženog) bana, ali pratim ponovo nba ligu svaku noć i oduševljen sam kvalitetom košarke. Jel to liga bolja nego u nekom prethodnom skorijem periodu ili mi se samo čini? I šta je razlog tome?GSW i Sunsi su najzanimljiviji za gledanje. Imao sam sreće da sam ostao budan do kraja onog ludila protiv Oklahome. Splash bros su neverovatni za gledanje, kao i Iggy i Barnes. Spoljna linija iz snova. Neće se Nedović naigrati tamo. Dragić, Bledsoe, blizanci i ekipa uopšte nisu naivni, zanima me dokle će da doguraju i navijam za ta dva tima na zapadu.Rocketse sam samo dva puta gledao jer su negledljivi. Parsons im je najbolji igrač. Deluju kao da nema ni trunke hemije u ekipi, kao ni kod Brooklyna koji je još veća komedija. Kidd na klupi deluje potpuno izgubljeno.Clippersi su mi isto razočarenje. Nisam do ove sezone gledao puno Blake Griffina, ali ne sviđa mi se previše kao igrač. Fizički je zverina, ali u napadu nije naročito dobar. Jordan sličan utisak, i mora da popravi bacanja.Na istoku pratim NYK, i to je manje više mučno, i dobijam isti osećaj ko kad gledam Zvezdu nekad. Šta god da se dešava na terenu, znaš da će da izgube. Ladno sam uhvatio samo njihove poraze ove sezone. Bez Tajsona nemaju centra, Bargnani to nije, Martin je bivši, najgori plejmejkeri u ligi koliko god mi bili simpatični Prigioni i Udrih. Crno im se piše ove sezone. Žao mi onog trenera, deluje isfrustrirano žešće.Phila je ok za gledanje jer su klinci, i pokazali su da mogu, Detroit još nisam gledao a planiram, Miami ne podnosim još od 90ih, i Alonza. Buckse i Indianu sam gledao prvi put sinoć, jedno poluvreme. Nedovoljno, ze neke zaključke, ali vidi se da Indiana igra dobru odbranu. Zanima me kako će izgledati protiv najjačih. Bucksi slabi. Zaboravio sam da je tamo Raduljica, iznenadio se kad sam ga video. Nije igrao dugo u p.p. Imao skok, faul, faul nad njim, jedno bacanje pogodio, jednu lošu odbranu na Hibbertu, jednu dobru odbranu kad je Hibbert svejedno pogodio levi poluhorok. I sve vreme ga komentatori nisu ni jednom pomenuli. A još je Bucks TV, ili nešto tako.Neizvesno će biti do samog kraja.™

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

него јесу то у нба почели да практикују европску тактику фаулирања на +3, ово је други меч ове сезоне (што сам ја упратио) да се не брани напад
Ne znam za ostatak lige, ali čini mi se da je McHale dva puta izgubio utakmicu jer nije hteo da pravi faul, pa je protiv Kniksa poklekao. Meni se to ne sviđa, tj bilo mi je gotivan taj trip u Americi da se ne pravi faul na plus 3.
Link to comment
Bucksi slabi. Zaboravio sam da je tamo Raduljica, iznenadio se kad sam ga video. Nije igrao dugo u p.p. Imao skok, faul, faul nad njim, jedno bacanje pogodio, jednu lošu odbranu na Hibbertu, jednu dobru odbranu kad je Hibbert svejedno pogodio levi poluhorok. I sve vreme ga komentatori nisu ni jednom pomenuli. A još je Bucks TV, ili nešto tako.Neizvesno će biti do samog kraja.™
izasao je u dnevnom top ten-u :lolol:http://www.youtube.com/watch?v=Ak7S_U6iTKA
Link to comment
Nisam mogao da komentarišem zbog (zasluženog) bana, ali pratim ponovo nba ligu svaku noć i oduševljen sam kvalitetom košarke. Jel to liga bolja nego u nekom prethodnom skorijem periodu ili mi se samo čini? I šta je razlog tome?
ne cini ti se, liga nije bila ovako dobra od devedesetih, razlog je kvalitet igraca.
Link to comment

Nadam se da ce neki GM imati dovoljno smisla za humor i sastaviti ekipu od Kidd-Gilchrista, Carter-Williamsa i Caldwell-Popea. Ako ih nema za petorku, neka doveu Acie Lawa III i stave jos neku budalu.

Link to comment
Nadam se da ce neki GM imati dovoljno smisla za humor i sastaviti ekipu od Kidd-Gilchrista, Carter-Williamsa i Caldwell-Popea. Ako ih nema za petorku, neka doveu Acie Lawa III i stave jos neku budalu.
glavnu si budalu izostavio...MWP
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...