Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

U pravu su za umor, tacno se sad vide sve prednosti sirine Spursa.

Nisam ni skontao koliko su Durant i Ues igrali u cetvrtoj :isuse:

Link to comment

Kako je počelo ne bih nikad rekao da će ovako da se završi. Još jedna i onda možemo na horde zla.

 

Manu je igrao loše jer mu u ovim godinama baš i  ne odgovara taj sistem odbrane Majamija ultra agresivno sa mnogo udvajanja na beku i slično. Ni bangavi Spliter nemoćan da se otvori i uhvati pas nije pomogao. Toga se najviše i plašim u finalu.

Link to comment

Pa i oklahoma vecinom agresivno iskace na manu-a, a on to rijesava brzim pasom najcesce na diawa koji dalje distribuira. Veceras je dovoljno vidjeti one skokove u napadu da sve bude jasno o mecu.

Link to comment

Pa i oklahoma vecinom agresivno iskace na manu-a, a on to rijesava brzim pasom najcesce na diawa koji dalje distribuira. Veceras je dovoljno vidjeti one skokove u napadu da sve bude jasno o mecu.

 

Ne bih ja to baš poredio. Nije samo bitna prva linija odbrane nego i dalje,Boš je mnogo potcenjen u tom delu i Lebron od lopte i Durent od lopte ne mogu da se porede.

Link to comment

Nije bosh potcijenjen u tom dijelu nikako, jer taj dio ne gledaju casual fanovi. Tacno je to, ali je tu kljucna energija koju tim ulaze, oklahoma veceras nije bila ni za kurac, a ni miami nije mnogo bolji kad igraju na autopilotu, sto cesto rade.

 

diaw je bio pred izlaskom iz nba i onda je dosao u spurse. Mislim da ne postoji igrac i tim koji su tako stvoreni jedno za drugo.

 

juce iz ne znam kog razloga slusah first take, veli skip da mu je vjera u spurse 1 od 10. Peta utakmica nikako nije mogla drugacije da se zavrsi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...