Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

sad gledam, jesu ih pritskali. ladno su tada napravili razliku a ovi slepci su promasivali i zicere.

 

jesu ovi teskaski, ali da na ovom nivou dozovlis da te jebu presingom celu cetvrtinu...

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

upravo ovo sto su sada uradili, lebron trapuje - laki poeni za mahimija. ne smeju da im dozvole da tako igraju sve vreme, moraju da kaznjavaju.

 

hajde lance, trash - talkuj!

Link to comment

cela postavka i ulaz u meč im je loš. imaš luisa na vestu,to bi morao biti mismeč,nijedan post up za hiberta,koji ga k onda držiš 6,7,8 minuta u igri pošto ga boš zlostavlja na drugoj strani,mnogo nekih izolacija i pnr koji majami brani dobro generalno. i opet imaju mislim dobar rezultat ako se vidi kako igraju

Link to comment

Sad sam se ukljucio... Nije hibbert pravio prednost iz post upa, nego upravo nakon pick'n'rolla, tako sto izvuce visokog igraca napolje i onda zauzme poziciju blizu kosa kao roll igrac ili sa strane pomoci. On na postu nije ozbiljna opcija.

Link to comment

Sad sam se ukljucio... Nije hibbert pravio prednost iz post upa, nego upravo nakon pick'n'rolla, tako sto izvuce visokog igraca napolje i onda zauzme poziciju blizu kosa kao roll igrac ili sa strane pomoci. On na postu nije ozbiljna opcija.

 

sve je to ok,ali zašto bi uopšte izvlačili visokog spolja? nije baš bio neefikasan na postu u prvoj utakmici i ima dobre brojke protiv majamija

Link to comment

Zato sto izvlacenjem dobija prostor da se usidri blizu kosa. Ne moze bas tek tako da dodje i ugura svog igraca. Ovo sam objasnjavao nasem dobrom uiniju za bobija, pa sam na kraju morao da mu kacim klipove kako bih objasnio da koseve najcesce daje nakon picka ili vec nekog bloka na perimetru.

Edited by Timmi
Link to comment

ok,nisam te razumeo prvi put. mada,moram reći da nisam gledao treću a u prve dve nisam baš to primetio toliko

 

neću reći ništa epohalno ali pg je užasan paser

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...