Jump to content

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Steta sto sudija nije sacekao pola sekunde sa sviranjem faula na Entoniju. Ubode covek sjajnu trojku pod sekiricom za izjednacenje 5 sekundi pre kraja, ali Harden pravovremeno napravio faul.
него јесу то у нба почели да практикују европску тактику фаулирања на +3, ово је други меч ове сезоне (што сам ја упратио) да се не брани напад
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

него јесу то у нба почели да практикују европску тактику фаулирања на +3, ово је други меч ове сезоне (што сам ја упратио) да се не брани напад
Ne vec je Hjuston popusio™ trojke sa sirenom u prethodne 2 utakmice pa su valjda vidjeli da im to ne ide :)Majami je isto branio :frust:
Link to comment
Anthony acknowledged frustration with the officiating Thursday night after Harden attempted 18 free throws in the Houston Rockets' 109-106 victory over the New York Knicks.Asked if it was tough that the Knicks sent Harden to the line often when they got close, Anthony replied, "We didn't put him on the line, they put him on the line."Harden led the NBA in free-throw attempts last season and is third this season. He was 16-for-18 Thursday, while Anthony, his teammate on the 2012 U.S. Olympic team, was 9-for-11."You look at that, you see the way that some guys get their calls," Anthony said, "and for me, I've got to get cut, you've got to see blood for me to get a call down there. So that's where the frustration comes from."
u pravu je Melo ovde 100%.uopste nisam fan Hardenove igre, covek vise gleda da dobije faul nego da da kos kad krene na ulaz. disgrace.
Link to comment

Bacao se sinoc Harden ko nezdrav.Odvratno igraju zaista.Citam da je Asik opet trazio trejd a vjerujem da ni Duajt nije presrecan nakon utakmice u kojoj sutne cak 5 puta.

Link to comment
u pravu je Melo ovde 100%.uopste nisam fan Hardenove igre, covek vise gleda da dobije faul nego da da kos kad krene na ulaz. disgrace.
jeste kurac, jednostavno ume da da izvuce faul. stalno trazi kontakt pri ulazu i ne bezi od igraca. ni prvi ni poslednji takav igrac, samo sto je harden majstor.
Link to comment
Pusti to, jesi li gledao hudinijevsku pobedu Portlanda u sredu?
naravno da da. i poceo sam da brinem za tebe posto se ne oglasavas.dobra je bila tekma. imali ste srece kod ona 2 zadnja Bledsoeva ulaza, o Keefovom tip-inu da ne pricam.vidim da imate odlican skor, a gledao sam samo ove 2 nase utakmice tako da kontam da vam uopste ne lezimo.ono sto me odusevljava kod ovog tima Sunsa je njihova stalozenost, composure, poise... tesko gube glavu i igraju na pravi nacin sve vreme. zato sam i siguran da ce sledecu ovakvu zavrsnicu dobiti.
Link to comment
jeste kurac, jednostavno ume da da izvuce faul. stalno trazi kontakt pri ulazu i ne bezi od igraca. ni prvi ni poslednji takav igrac, samo sto je harden majstor.
pa to i kazem. covek prodaje faulove, sto je legitimno ali i odvratno.
Link to comment
vidim da imate odlican skor, a gledao sam samo ove 2 nase utakmice tako da kontam da vam uopste ne lezimo.
Mozda zato sto igrate odbranu. I to odlicnu.
ono sto me odusevljava kod ovog tima Sunsa je njihova stalozenost, composure, poise... tesko gube glavu i igraju na pravi nacin sve vreme. zato sam i siguran da ce sledecu ovakvu zavrsnicu dobiti.
Sunsi su vrlo dobro vodjen tim, ali, ipak, prilicno ogranicenog talenta.
Link to comment
pa to i kazem. covek prodaje faulove, sto je legitimno ali i odvratno.
sto je odvrartno sto trazi kontakt da izvuce bacanja? to je skill, nije dzabe jedan od najboljih u ligi u tome. inace, sudije stalno gledaju snimke takvih situacija kao pripremu za utakmice i ne vidim da harden zbog toga trpi. tacno je da dobija i besplatna bacanja zbog toga, ali svakavke stvari sude i u korist lebrona, duranta, pa i u korist ovog placljivka. play the game! Edited by kojot
Link to comment
Sunsi su vrlo dobro vodjen tim, ali, ipak, prilicno ogranicenog talenta.
trenutno da. fali nam ozbiljan upgrade na trojci i cetvorci (najverovatnije putem drafta posto je forward heavy).Bledsoe je prevazisao moja ocekivanja za sada, realno igra na all star nivou. Dragic isto deluje odlicno u paru s njim (nije imao srece s ovih nekoliko bizarnih povreda), Plumlee (za mene najvece iznenadjenje) je legitiman startni centar, Markieff Morris je isto dosta napredovao... dosta se u buducnosti ocekuje i od Goodwina i Lena (Ukrajinac vuce posledice operacije clanka sto je zabrinjavajuce ali valjda medical staff zna sta radi).i Horny i njegov staff su pun pogodak. Edited by Sundance Kid
Link to comment

Proslih sezona mi je Toronto bio skroz fina ekipa za gledanje (dok je Calderon bio tu)Imali su zaista neverovatne meceve i nevidjenu seriju poraza "na jednu loptu" i to protiv jakih ekipaSad ih gledam vs Bullsa i jebeno su uzasni. Razjebali su ekipu samo tako. Imaju li bilo kakav plan, sta i kako raditi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...