Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D

 

ali jeste bio kriminalan do tada. ne volim takve igrače koji se provlače celu utakmicu (ovo je eufemizam za večerašnju partiju) i onda probaju sve da iščupaju na kraju. protiv indijane i može da prođe, protiv sparsa baš i neće.

Link to comment

Pa sisajte vise kurac sudije jebem vam i mater i riplej i sistem retardirani u kom se ocigledni faulovi ne sviraju  :frust:

Tacno covjek mora da udje u zadnji minut sa 10 razlike da ga slucajno ne bi opljackala banda.

Link to comment

Sakramento inace kaze da ce da trejduju osmog pika u nadi da ce dobiti nekog iskusnog igraca,dosta im rukija,hoce u plejof

Link to comment

Sakramento inace kaze da ce da trejduju osmog pika u nadi da ce dobiti nekog iskusnog igraca,dosta im rukija,hoce u plejof

Eto im Orlandov 12. pik i Afflalo i Nelson...

 

Cleveland :isuse:

Fila ce imati 3. i10. a Orlando 4. i 12. pika. Znao sam da ce Orlando biti van top 3, ali 4. pik mozda dodje idealno posto je PG pozicija na kojoj im treba igrac. Neko je pravio analizu, Orlando u vecem broju slucaja zavrsi losije rangiran od pocetnih sansi pre lutrije. Jedino je poprilicno sjebano sto Exum izjavljuje pre neki mesec da mu je san da igra za Fejkerse, tako da vec vidim kuda to ide...Ako bi se nekako mogli docepati Parkera...i onda uzeti Enisa na 12. piku. Exum mi nekako deluje kao da ima najveci bust potencijal...

Link to comment

Jeste Cleveland vise presrao koliko srece imaju (koju btw nisu sposobni da pretvore u bilo kakav rezultat), ali drago mi je i sto su poduvali timovi koji lade muda celu sezonu u nadi da ce obezbediti prvog pika. Mada ove godine ni drugi ili treci pik nece biti za bacanje, stavise, ali boze moj  :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...