Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

ko cavsi?

 

 

mene bas zanima kakvu ce ekipu skockati fila. na papiru to moze biti ekipa sa velikim potencijalom. noel, mcw itd...

 

da,kavsi.. kevin love mooožda? 

 

ja bih uvek birao embida pod uslovom da je zdrav,mislim da je to no brainer,zatim viginsa,a verovatno i exuma ispred parkera. exum kao četvrti pik u orlandu bi imao dosta smisla što neko reče

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

lovea vidim samo u lakersima  :cry:

 

ne znam, meni se parker mnogo vise svidja od wigginsa. embiid nepoznanica oko ove povrede. exuma nisam gledao. randle takodje mi se mnogo svidja. uz sve ovo i hood i harris mada ce oni kasnije biti birani.

 

exum kao kec a dipo dvojka? ili obrnuto? citao sam da exum vise ima fizikalije za dvojku nego za kec.

Link to comment

Rođen spreman  :fantom:

 

Što se Lava tiče,i meni je malo previše da bi hteo da ide tamo ali on ni ne mora da ide tamo ako ga Minesota trejduje,odigra tu godinu tamo kao Dvajt u Lejkersima pa ako ide,ide, ako ne,onda je FA. Samo što to nema previše smisla sa strane Klivlenda onda ali imajući u vidu filozofiju Dena Gilberta win now,što je i ove sezone pokušao sa Dengom,nije toliko teško zamislivo. A ko kaže da se i Lebron neće vratiti?

Link to comment

ovo što vejd radi u odbrani (mada ni u napadu nije bolji) je nešto poganije od kriminal. u svakom drugom napadu njemu pobegne igrač, i aj što mu pobegne, nego niti nastavi da ga juri niti krene da rotira, čovek odustane od odbrane i stoji ukopan u mestu :huh:

Link to comment

Off: majko mila, ko radi ove retardirane najave na sk-u? "da li ce nam ovaj mec dati odgovor cija skola kosarke je bolja, ruska ili litvanska". Mec je trijumf - ritas, definitivno mec s odgovorom.

Edited by Timmi
Link to comment

Off: majko mila, ko radi ove retardirane najave na sk-u? "da li ce nam ovaj mec dati odgovor cija skola kosarke je bolja, ruska ili litvanska". Mec je trijumf - ritas, definitivno mec s odgovorom.

 

:lolol:

Link to comment

Ma daj jebite si mater vise, WC solju bi ubacili :isuse:

Hjuston je mila majka za ove skotove i drago mi je sto vise necu gledati ovo govno od serije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...