Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

@posrbica

 

ma ako je embid zdrav ja bi njega uzeo, cavsi ce verovatno uzeti mekdonaldsa.

 

I ja bih uzeo Embiida pod istim uslovom. Vidim da oni idu ka Parkeru.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Well, at least Cleveland can claim the title of two-time defending LOTTERY champion.

 

:lol:

 

 

bzvz inace. smorio sam se. glupi klipersi opet nece nista uraditi.

 

na njihovom mestu bih birao redosledom: embiid, parker, wiggins, randle, smart

Link to comment

Ovo bi trebalo da ostavi prostor Orlandu da pokupe sa četvrtog Exuma što je po meni za njih idealno.

 

exum u orlando, smart u utah.

Link to comment

Mene baš zanima šta će Utah da bira. Teško je iz ove perspektive predvideti šta će ostati na talonu, ali recimo Embiid, Wiggins, Parker i Exum odlaze pre njihovog pika, pitanje je da li bih birao ili trade-ova pravo na petog pick-a. Njima je fit SG ili SF, a nema takvih igrača neće biti u petom izboru. Nisam siguran koliko Burke i Smart mogu zajedno.

 

edit. Hornetsi verovatno biraju PF koji ostane na talonu.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

wild prediction: lakersi ce trejdovati 7. pika u phoenix za 14. ili 18. pik ove godine i njihov pik nazad naredne.

Neka hvala...Lejkersi ce pokusati da trejduju pik u zamenu za igrace kao sto su Love ili Rondo...u slucaju da od toga ne bude nista, onda bi idealno bilo da se uzme Aaron Gordon sa 7. pozicije, ili cak Dario Saric...

Edited by keksi krem
Link to comment

svaki put tako slavi. možemo reći da je lens jedan od retkih koji je došao da igra za indijanu. i hibert je solidan. ne može ind ovo da dobije sa ovakvim džordžom i vestom ali mnogo bolja odbrana majamija od negde kraja prve četvrtine pa nadalje. noris kol mnooogo bolji od čalmersa u oba pravca a cj watson blago rečeno užasan. da nije rašual fucking batler ubacio dve trojke već bi bilo 1:1

Link to comment

Ispade LeBron kao tele dva puta u odbrani.

Dobro je ovo, mozda ima nade za nas u ovoj seriji.

 

Sto se tice Cavsa mislim da su talentovaniji nego sto im rezultati pokazuju i nadam se da ce ovaj put pametnije birati (citaj Embiid) i uz dobrog trenera napraviti plejof ekipu. Nije tesko na usranom istoku.
Drago mi je sto smrdljivi Miluoki i Fila nisu nagradjeni za sramotnu sezonu.

Link to comment

moguće je da će da trejduju ovaj pik

 

ajde filadelfija ali što milvoki? oni nisu ušli u sezonu sa namerom da tenkuju unapred kao filadelfija i nisu se otarasili skoro svakog igrača koji im je imao neki učinak. ili su sve to sakrili neverovatno odlično

Edited by theanswer
Link to comment

ko cavsi?

 

 

mene bas zanima kakvu ce ekipu skockati fila. na papiru to moze biti ekipa sa velikim potencijalom. noel, mcw itd...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...