Jump to content

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

19 izgubljenih lopti OKC je ispod proseka, 13 ofanzivnih skokova i 51% suta su iznad proseka... Lee i Curry igraju odbranu kao ti i ja otprilike, mozda sa malo manje zalaganja
E pa bas nije. OKC gubi 18 lopti, a sada su 19.. tako da je iznad proseka. A GSW krade 9, a sada su ukrali 12.A za procenat suta ti govorim uopsteno.. ako ne verujes, pogledaj sam kolone. U samom vrhu su po tomeA ako samo na osnovu palih poena procenjujes odbrane.. to ti i nije bas dobro. I ne govorimo o Curryevoj odbrani, vec timskoj odbrani
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

zasluzeno... i jedni i drugi imaju fantasticnu naviku neigranja nikakve odbrane
oklahoma je bila cetvrta najbolja defanzivna ekipa prosle sezone, gsw su sesta najbolja ove sezone (na malom uzorku su bolji u odbrani od indiane prosle sezone).znam da te nece biti blam da opet ispalis slicnu glupost bez bilo kakvog gledanja utakmica, ali nada umire poslednja.
Link to comment

ma to nista ne znaci, tek je pocetak sezeone.inace, gs sinoc sutirao trojke nenormalno, bili su blizu obaranja sopstvenog rekorda po procentu za 3 u jednoj utakmici, kd igrao lose, i opet im je trebao ludacki kos igija da bi dobili utakmicu.da ne pominjem cinjenicu da je perkins odsutan :fantom:@rospovlacim ponudu, usinuo sam se :( a zli je dobar decko pa bi me zbog gostoprimstva pustio da ga dobijem polugom.

Edited by kojot
Link to comment

TrueAli je GSW nekako usporio kada su trebali da prelome. Izasli su na 10+ poena prednosti, lepo im je isao napad.. fine asistencije i neki laki poeni.. a onda su odjednom stali. Kao da su se uplasili pobede.. strah od uspeha ili sta li je, pa je momentum presao na stranu OKC-a koji se vratio nekim napadima 2+1 itd. Mada neke faulove ja ne bih sudio (da li sam subjektivan ili ne, jbm li ga)2x pred kraj meca, sudije su sa kasnjenjem dosudile licne greske igracima GSW-a i Oklahomi dali bacanja kojima su se vratili u mec. Interesantno je bilo pri prodoru Westbrooka, nadire sam protiv svih.. masi polaganje, ali par sekundi nakon toga, sa zakasnjenjem, sudije sude faul nad Ibakom i daju mu 2 bacanja.

Link to comment

Steta sto sudija nije sacekao pola sekunde sa sviranjem faula na Entoniju. Ubode covek sjajnu trojku pod sekiricom za izjednacenje 5 sekundi pre kraja, ali Harden pravovremeno napravio faul.

Link to comment
TrueAli je GSW nekako usporio kada su trebali da prelome. Izasli su na 10+ poena prednosti, lepo im je isao napad.. fine asistencije i neki laki poeni.. a onda su odjednom stali. Kao da su se uplasili pobede.. strah od uspeha ili sta li je, pa je momentum presao na stranu OKC-a koji se vratio nekim napadima 2+1 itd. Mada neke faulove ja ne bih sudio (da li sam subjektivan ili ne, jbm li ga)2x pred kraj meca, sudije su sa kasnjenjem dosudile licne greske igracima GSW-a i Oklahomi dali bacanja kojima su se vratili u mec. Interesantno je bilo pri prodoru Westbrooka, nadire sam protiv svih.. masi polaganje, ali par sekundi nakon toga, sa zakasnjenjem, sudije sude faul nad Ibakom i daju mu 2 bacanja.
mislis kad su mu dali dva bacanja zbog ociglednog faula boguta? :D
Link to comment

Je l` jeste bio?Ja sam u tom trenutku gledao polozaj Westbrooka, jer sam mislio da je nad njim sudjenoPosle sam video da Ibaka stoji na liniji za slobodna bacanja pa sam se malo zbunio. Iskreno, nisam video da li je bio ili ne. Sjebalo me je to sto je nekako sa zadrskom dosudjen faul. Jos jednom su tako posle par sekundi dosudili faul, a igraci GSW-a su vec krenuli u napad.

Link to comment
onda se izvinjavam sto se te situacije tice :Dna boguta nisam obratio paznju, gledao sam u westbrooka jer sam mislio da je nad njim dosudjeno jer je inicirao kontakt
nisam ni ja nego si me naterao da palim league pass :D Edited by kojot
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...