Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Indiana nece sutirati ovako dobro do kraja, to je sigurno. Ono sto je Heatu realno za brigu je sto nemaju resenje ni za Westa, ni za Hibberta. Previse su niski, previse matori. U napadu ce neko od ostatka ekipe morati nesto da odigra, mada ruku na srce moze da se kaze da danas nije islo. Ali generalno moraju da budu agresivniji, nevezano za Hibberta. I 12 bacanja im je puno kako su kilavo odigrali.

Link to comment

LeBron da hoće može svakome da ubaci 40 poena. Samo ne kontam zašto neće. Ne znam dal je šutirao 3 puta u četvrtoj,od toga onaj jedan je bio onaj 4pt plej gde ne bi šutirao da nije osetio kontakt

Link to comment

iskreno mislim da je odlika zaista velikih igraca da izgledaju na terenu kao da mogu svakome da daju 40 poena ali zapravo vrlo dobro znaju kada i kako mogu da utrpaju tu brojku te shodno tome i uzimaju suteve.

Link to comment

LeBron da hoće može svakome da ubaci 40 poena. Samo ne kontam zašto neće. Ne znam dal je šutirao 3 puta u četvrtoj,od toga onaj jedan je bio onaj 4pt plej gde ne bi šutirao da nije osetio kontakt

samo sto mu to nista ne garantuje sem da ce sebe dodatno da istrosi i ostatak ekipe bude van utakmice, sto se prenosi na voljni momenat da se igra odbrana. jbg, moras saigrace da drzis srecnima.

Edited by Timmi
Link to comment

objasnjavanje. West je mama janja, kako je samo sabio LeBrona u prvom poluvremenu... Stephenson i West razvalili LeBrona i HardenaPrehardena u pnr. usput Stephenson odvaljuje HardenaPreHardena 1 na 1 a West postuje Lebrona laganica. i to je ono sto ubija Miami, sto ne mogu da igraju sa LeBronom na 4 protiv Indiane... i cinjenica da je Bosh verovatno najgori igrac na terenu

Link to comment

sto ce sad da krene hype po espn-ovima oko indiane, a kad se podvuce crta u savrsenoj utakmici protiv miamia s losim sutem su dobili deset razlike.

 

btw, lance je slucaj za psihijatriju. jeste li skontali onaj sut za tri negdje oko pet minuta prije kraja?

Link to comment

sto ce sad da krene hype po espn-ovima oko indiane, a kad se podvuce crta u savrsenoj utakmici protiv miamia s losim sutem su dobili deset razlike.

 

btw, lance je slucaj za psihijatriju. jeste li skontali onaj sut za tri negdje oko pet minuta prije kraja?

o da :D

 

a napad pre toga je imao finu poziciju za sut koji je ipak prosledio Watsonu cini mi se

 

koji mi btw ide na qrac jos od onda kad je igrao za Bullse i sjebao onaj playoff

 

i sad kad je usao u jednom trenutku sa +20 su dosli na +10

Link to comment

ma Lance je ludak,to je valjda jasno od one serije pre 2 godine kad je pokazivao choke sign. za majami je jebeno što on uvek eksplodira protiv njih,dal ima veći motiv,dal mu se tako poklope kockice ili ga majami jednostavno loše brani,nemam pojma. 

 

ne znam u pogledu lebrona dal bih se složio. u redu je keeping teammates happy tokom sezone,ali tokom plejofa ne vidim da to može imati neki uticaj. bila je istina jedna jako dobra situacija za odbranu indijane kad je prvo pg odigrao dobro protiv njega na niskom postu a onda prišao hil i uzeli su tu loptu i imao je nekoliko midrange šuteva koje nekad ubaci nekad ne a to je najbolje što možeš protiv njega da odigraš kad igra licem,ali pratio sam ga posebno većinu utakmica u plejofu jer sam ga često igrao under i zaista mi nije jasno,ne troši on mnogo lopti,da ima procenat od 35,40 posto pa da dodaje,on je čovek konstantno oko 50 posto iz igre,ima ogroman procenat poena iz reketa jer ne mogu da ga zaustave kad krene na prodor i opet se zaustavi na nekih 25 poena. bukvalno kao da neće.

Link to comment

Opet si se zajebao pa igrao over na LeBrona?

 

Ako ne dobijemo sledecu necu pogledati nijednu utakmicu Majamija do kraja plejofa... a kraj ce za njih i tako biti u petoj ako ovu ne dobiju.

Link to comment

Opet si se zajebao pa igrao over na LeBrona?

 

Ako ne dobijemo sledecu necu pogledati nijednu utakmicu Majamija do kraja plejofa... a kraj ce za njih i tako biti u petoj ako ovu ne dobiju.

 

Nisam. Čak mi je prošao tiket.Under na njega,over na Hiberta i h1 na Ind.

Link to comment

objasnjavanje. West je mama janja, kako je samo sabio LeBrona u prvom poluvremenu... Stephenson i West razvalili LeBrona i HardenaPrehardena u pnr. usput Stephenson odvaljuje HardenaPreHardena 1 na 1 a West postuje Lebrona laganica. i to je ono sto ubija Miami, sto ne mogu da igraju sa LeBronom na 4 protiv Indiane... i cinjenica da je Bosh verovatno najgori igrac na terenu

 

Razvaljeni su sutirali preko 60% i dali preko 50 poena, preterujes. Stoji da ne mogu da cuvaju Westa (ni Hibberta) i da je zato Indiana 99% napada gurala loptu pod kos, ali Heat bi mozda i dobio da su Bosh i Allen pogodili koji otvoreni sut vise. Allen na kraju 50% iz igre, ali je promasio skoro sve vazne suteve i to dok su ga cuvali Scola ili West.

 

Heat jebe sto nemaju centra, a sto im takva postavka u napadu nije dovoljno ubojita. Allen je mator, Battier jednom nogom u starackom domu. Cole, James Jones, od njih koji poen dobiju, dobili su. Bez Bosha i Chalmersa dakle mogu da se slikau. I pored toga svega, bili su previse pasivni.

 

Link to comment

Indiana dobila 10 razlike sa 20 i kusur slobodnih više, i sa znatno boljim procentom šuta. Taj scenario sigurno se sigurno neće ponovo desiti.

 

Majami ima dosta prostora da poboljša igru u napadu, pre svega Bosh koji neće uvek ovako promašivati, što će takođe uticati na postavku odbrane Pacers-a. Ali i Indy ima prostora da popravi odbranu. Primili su dosta poena, i ako misle da pobede sledeću tekmu, ne smeju da prime ponovo preko 90 poena.

 

Očekujem Haslema u petorci u nastavku serije, sa Battieom ne može ovo da ide. Dzejms može da dobro odbrani Vesta jedino ako se ovaj ne uparkira u reket pa traži loptu. Ako je dobije gore na postu, tu Džejms može da odigra bez problema odbranu.

 

edit: najdraži koš na tekmi: Hibertova nekontrolisana frljoka pošto ga je Vejd odalamio. Jebi mamlaza.

Edited by Scouser
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...