Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Ja vam kažem da tu Hibert nije glavni problem. Danas je najgori igrač bio West pa onda Hil pa onda doooosta praznog mesta pa Hibert.PG i Lance po slobodnom izboru. Ali,ovakvu razliku u skokovima stvarno nikad nisam video.

 

 

Kretanje u startnoj petorci Indijane je tragikomično. Nema ga. Hil ne može da odigra iz pika ništa,što i nije potpuno nenormalno s obzirom da i nije klasični plej,ali kada Lens i West drže loptu na 6 metara od koša po 10 sekundi i čekaju da on ili PG izađu iz blokova,pritom taj izlazak je užasan,to je pakao. A kada se otčepi nekome kao danas i u prvoj utakmici Vašingtonu,ne postoji nikakva mogućnost da oni nekog dobiju jer oni mogu da dobiju samo iz neke svoje odbrane. Ja ne znam koje setove njima crta Vogel,ali je Spolstra i za njega Red Ojerbah.

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad se probudih, kako prosla prva cetvrtina?

Ubili ih Klipersi, bilo jedno 15 razlike i onda su odlucili da ubiju sebe. OKC im pravi seriju 10-4, tako nesto od cega su ubacili JEDAN kos iz igre.

Sad je vec potpuni raspad, 18-4 serija.

Link to comment

vestbruk. imam osecaj da moze da srusi odbranu lac kad pozeli.

moze dok je debeli na parketu.

 

ne vjerujem sta gledam. Znao sam da ce ovaj 2 za 1 ovalo da zavrsi.

Link to comment

offgame

http://www.nba.com/2014/news/05/13/stan-van-gundy-pistons.ap/index.html
 

DETROIT (AP) -- Stan Van Gundy has agreed to a $35-million, five-year contract to be the Detroit Pistons' coach and president of basketball operations, a person with knowledge of the details said.

Detroit gave Van Gundy the powerful combination of jobs on Tuesday, the person told The Associated Press on condition of anonymity because the deal had not been announced.

The deal was first reported by ESPN.com. TNT's David Aldridge confirms the move.

 

Malo sam se nadao da ce u GSW
Sad ce Warriorsi ostati i bez Van Gundya i bez Kerra

Edited by Have_Fun
Link to comment

Da sam ja protivnicki trener tacno bih pustao Uestbruka da se razigra ovako i umisli da je Dzordan. Promasivace kad bude najbitnije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...