Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Nerazumem™ te appove uopste.

Zasto ih svi forsiraju? Ajde, to sa LeBronom je idiotarija ali sta mi u zivotu treba blicerriport™ app, ESPN app, NBA.com app?

Ocekujem odgovor od kojota posto sigurno ima sve navedene ukljucujuci i Lebrona.

 

Odgledao sam Portland do poluvremena, vidjelo se tacno da vise zele pobjedu. Vidim da su Spursi citavu cetvrtu igrali sa rezervama, pametan je Popara™. U petoj ce (opet) biti 20 razlike.

 

:D

 

stvarno imam te appove ali potpuno si u pravu, uopste ih ne koristim. samo sam ih otvorio par puta i to bi bilo sve. jedino mi sluz nba game time preko koga mogu da gledam utakmice.

 

edit - nemam lebronov, da se ogradim odmah.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nerazumem te appove uopste.

Zasto ih svi forsiraju? Ajde, to sa LeBronom je idiotarija ali sta mi u zivotu treba blicerriport app, ESPN app, NBA.com app?

Ocekujem odgovor od kojota posto sigurno ima sve navedene ukljucujuci i Lebrona.

 

Odgledao sam Portland do poluvremena, vidjelo se tacno da vise zele pobjedu. Vidim da su Spursi citavu cetvrtu igrali sa rezervama, pametan je Popara. U petoj ce (opet) biti 20 razlike.

popara odmarao ovu. to se videlo. mnogo su spursi jaci.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

pa ti si ladno djevojcica. sad cemo da te otjeramo :fantom:

 

:P

 

 

pratis batuma zbog lovernja? :P

 

 

naravno  :) zbog lea, zoa i dalloa francuska mi je odmah posle srbije (u kosarkaskom smislu) :) 

 

 

 

stvarno imam te appove ali potpuno si u pravu, uopste ih ne koristim. samo sam ih otvorio par puta i to bi bilo sve. jedino mi sluz nba game time preko koga mogu da gledam utakmice.

 

edit - nemam lebronov, da se ogradim odmah.

 

notifikacije tih app ti nisu korisne? meni je ok da ne moram da gledam po sajtovima, nego bacim pogled na notifikacije - sta mi je interesantno procitam, ostalo obrisem

Link to comment

naravno :) zbog lea, zoa i dalloa francuska mi je odmah posle srbije (u kosarkaskom smislu) :)

naravno, devojcice su uvek pametnije.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

naravno, devojcice su uvek pametnije.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

 

:blush:

 

mada bih pre rekla efekat redovnih casova ljubavi jos od hale sportova :)

Link to comment

4. licna Nenea, eto sanse za mrtve Pejserse.

Dzordza nema nigdje veceras.

 

edit: masakr

Edited by Feindouno
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...