Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Prije toga masio 2 uzastopne od kojih je druga bila krajnje idiotska sa 8 ipo metara, mislio sam da ce LeBron da ga prebije.

 

ali zato pogodi najvazniju :D

 

popizdeo lebron sto nije dao 50 komada. kako li se sada glupo oseca pirs :D

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

i to :D

 

lillard je allstar na zapadu, a nisam bas siguran da je kad se sve sabere i oduzme bolji igrac od batuma. ja od njega jos nisam vidio da moze da bude vrhunski playmaker i da kreira za druge, ne samo za sebe, i upravo prisustvo batuma pomaze da se naglase njegove dobre karakteristike. o drugoj strani terena da ne govorimo, spursi unistavaju blazerse iz picka upravo preko igraca koje cuva lillard.

Link to comment

San Antonio je morao imati jednu losu utakmicu, tako da ovo nije za zabrinjavanje. Sumnjam da je u pitanju permanentniji slump, zavrsavaju ovo u sledecoj.

 

Al super mi je sto se komentator cudi kada klupa Portlanda da 21 poen. :D

Link to comment

@have fun

gotivan je portland, ali serija se zavrsava vec sutra vece :P

 

 

@timmi

batum je izgleda nenametljiv i pristojan lik i van terena, pratim ga na tviteru i deluje skroz cool, ni malo ne glumi zvezdu... u stvari, kad razmislim, niko od francuza ne glumi zvezdu, svi su sasvim kulturni i odmereni...

 

 

@fei

ajde javi utiske o LBJ app - ja sam radoznala i instalirala bih je, ali mi onda nece raditi app spursa :P

Link to comment

@have fun

gotivan je portland, ali serija se zavrsava vec sutra vece :P

 

 

@timmi

batum je izgleda nenametljiv i pristojan lik i van terena, pratim ga na tviteru i deluje skroz cool, ni malo ne glumi zvezdu... u stvari, kad razmislim, niko od francuza ne glumi zvezdu, svi su sasvim kulturni i odmereni...

 

 

@fei

ajde javi utiske o LBJ app - ja sam radoznala i instalirala bih je, ali mi onda nece raditi app spursa :P

 

pratis batuma zbog lovernja? :p

 

to bi bio razlog da te poteraju odavde.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Duno, jesi li skinuo lebron app?

Nerazumem™ te appove uopste.

Zasto ih svi forsiraju? Ajde, to sa LeBronom je idiotarija ali sta mi u zivotu treba blicerriport™ app, ESPN app, NBA.com app?

Ocekujem odgovor od kojota posto sigurno ima sve navedene ukljucujuci i Lebrona.

 

Odgledao sam Portland do poluvremena, vidjelo se tacno da vise zele pobjedu. Vidim da su Spursi citavu cetvrtu igrali sa rezervama, pametan je Popara™. U petoj ce (opet) biti 20 razlike.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...