Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Koja odvratna dzukacka ekipa, treba ih jebati najruznije veceras i po mogucnosti Juwan Howard da prebije Andersona na parkingu nakon utakmice.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

nisam u mogucnosti da gledam tekmu pa pisite povremeno sta se desava.

 

fei, jel pierce siluje lebrona? :wub:

 

uh, sad vidim da ovaj razvaljuje.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Pa dajte loptu Vilijamsu u ruke,bolje i to nego izolacija JJ na Lebronu. Jbt umesto da napadaš najlošije defanzivce ti napadaš najbolje. Ko da će mu svirati šesti faul

Link to comment

Spolstra je bogotac za Kida. Red Ojerbah lično.

 

Pik Vejda i Lebrona koji Netsi iz nekog razloga ne preuzimaju a onda isto iz nekog razloga udvajaju Vejda. Logično čovek koji je dao 48 poena ostaje sam,stiže pomoć,Boš sam u korneru. Na drugoj strani JJ ide na Lebrona da mu iznudi šesti faul  :frust:

Edited by theanswer
Link to comment

Bosh :wub:
That's why we got him here...

Bruklin moze da mi se nasisa kurca na celu sa Kidom, serem mu se na odvratnu kosarku koju igraju.

Link to comment

gledao sam smao od ovog napada i trojke bosha. kakav je to car.

Prije toga masio 2 uzastopne od kojih je druga bila krajnje idiotska sa 8 ipo metara, mislio sam da ce LeBron da ga prebije.

Link to comment

Debil sa tnt-a kaže da Majami nije izgubio b2b utakmice u plejofu od pazi sad 2012. kao da je 1955. u pitanju u najmanju ruku. Lebron sisa nije dao 50 :D

Link to comment

Jamesu se vidjelo na faci jos na pocetku da ce ovako da pokida, jos ove dzukele krenule da biju i provociraju od pocetka, nije ni moglo drugacije da se zavrsi.
Steta sto nije ubacio 50.

 

Pored toga utisak utakmice mi je nesposobnost onog idiota Norisa Kola da kreira bilo sta. Ne znam zasto bar ne pokusa sa Daglasom. Jeziv igrac Kol, -19 je imao za 15 minuta u igri a izgledalo je kao -45

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...