Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ugazi ih Uosington a nista specicjalno ne igraju, vise se ovi samoubijaju sa 6 izgubljenih lopti u cetvrtini dok Uizardsi imaju 4 ukupno i nijednu u drugoj.

Link to comment

Sjajna 2 preokreta. Indiana rutinski, na iskustvo :Hail:
Uizardsi dovidjenja, prijatno. Koliko su samo zeleni, da nisam uzeo pare bilo bi tuzno.

Link to comment

Тако је, Поле Џорџе  :Hail:

 

Какво вече плеј-офа, два луда преокрета.

Link to comment

http://mondo.rs/a690753/Sport/Kosarka/Nedovic-za-MONDO-Golden-Stejt-i-li-Srbija.html

 

Za njegovu karijeru je najbolje da celo leto provede u SADu, a ne da se mlati sa reprezentacijom. Lepo je analizirao svoju situaciju i ostaje mu vrlo jednostavna odluka.

 

Jbg,mlati se sa reprezentacijom. Nije učešće na svetskom prvenstvu mlaćenje. Pomoglo bi mu možda da ode tamo ranije zbog utiska,da se što on kaže vidi da ga žele tamo,ali da bi više koristi u individualnom igračkom smislu imao,to već malo teže. 

Link to comment

Vidiš i sam da insistiraju na popravljanju njegovog šuta. Njemu je neophodno da donese dodatnu dimenziju u svoju igru, da bi opstao u NBA. Većina mlađih NBA igrača tokom leta provede vreme sa privatnim trenerima usavršavajući se. Ne vidim razlog zašto to ne bi i neko iz Evrope to uradio. Da bi mu aktivirali ugovornu klauzulu moraće da pokaže neki napredak, a ne samo da se pojavi tamo.

 

Nije da nedostaje reprezentativnih takmičenja svake godine.

Link to comment

Vidiš i sam da insistiraju na popravljanju njegovog šuta. Njemu je neophodno da donese dodatnu dimenziju u svoju igru, da bi opstao u NBA. Većina mlađih NBA igrača tokom leta provede vreme sa privatnim trenerima usavršavajući se. Ne vidim razlog zašto to ne bi i neko iz Evrope to uradio. Da bi mu aktivirali ugovornu klauzulu moraće da pokaže neki napredak, a ne samo da se pojavi tamo.

 

Nije da nedostaje reprezentativnih takmičenja svake godine.

 

Ja mislim da od aktiviranja team option nema ništa svakako,ali ajde ako ima šanse, onda bi veći utisak ostavio nekim igrama na SP /nije da oni to ne gledaju/ nego igrama u letnjoj ligi ili individualnim napretkom bez utakmica. Možda grešim. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...