Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

prvi trejd koji mi je pao na pamet. butler i udoh za grangera. mislim da su svi u poslednjoj godini ugovora i da odgovara i jednima i drugima. milvoklandjani mogu da dobiju poslednje dobre godine grendjera (ako produze ugovor sa njim) koji moze vise da da od butlera, a indiana brise ugovore iz knjiga plus mogu da produze butlera za neki realan novac posto ce ionako finansijski biti u kurcu kad svi dodju na naplatu. milvoklandjani ovde gube udoha, ali mogu da dobiju grendjera. ne verujem da indiana moze da dobije znacajan pik za njega.

Link to comment

Dobra utakmica u Phili, Sixersi sabili u produzetku, Lin postavio novi rekord karijere i dvorane sa 9 trojki :Hail:Sada se selim u Atlantu da ispratim spektakularni raspad Jadniksa™edit: gora ipak Atlanta :isuse:

Edited by Feindouno
Link to comment

Sve manje utakmica se moze skidati po onom sistemu sa LP-a...Prvo sam mislio da treba sacekati jos koji sat, ali utakmica je zavresena pre 3-4 sata i i dalje se ne moze skinuti...kao i neke utakmice od juce...itd...

Link to comment
OKC potpuni raspad bez Westbrooka na terenu
Promasio je kljucna bacanja.. prvi put je stao na liniju i omasio oba. Umesto -4 kasnije su iz drugog napada primili kos i otisli na -8Fino je iznudio onaj faul za 3 poena :D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...