Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Gledam NFL draft i negde na par min do kraja poluvrmena, 28-28, nije mi palo napamet da palim stream. Ovi daju vise za cetvrtinu.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

zadnja tri minuta su dokaz zasto na Westbrookove gluposti sedis, cutis i zmuris... covek im doneo pobedu sa onim prodorom pa onda trojkom

Link to comment

pa westbrook uvijek na 5 dobrih napravi jednu losu stvar, samo sto ta upada u oci. vjerovatno bi ga drugacije posmatrali da je lider nekog tima. sinoc je bio kontrolisan taman koliko treba.

 

ne razumijem poentu dudleya i grangera na parketa. kad izadje barnes clippersi svakako nemaju nikoga ko moze na bilo koji nacain makar da oteza zivot durantu, tako da je bolje da igraju redick i crawford zajedno na terenu, umjesto sto ulaze ova dva bezveznjaka.

Edited by Timmi
Link to comment

Nisam imao snage da gledam vise od jedne ipo cetvrtine, narocito nakon one torture u prvom mecu.
Jebo im ja i pas mater i pocetku prve utakmice u 2 a da prije toga niko ne igra.
Sledeci put cu prosto da prespavam debilne carobnjake i ustanem da gledam praaavu™ kosarku.

Link to comment

skinuo 30 for 30 bad boys! nekako mi se cini da je savrsena subota vece uzela drugaciji termin u odnosu na pre 5 godina :D

 

 

inace, nocaske Pierce dere horde zla.

Link to comment

I ja se nadam, da ne bude bas toliko smorno na Istoku. Ja pogledao Bad Boys, naleteh nekako na tekst Avdica na Mondu pa sam odma morao da pogledam, odlican. 

Link to comment

Valjda ne samo nocas vec i u sledece 3 :fantom:

dobro, to se podrazumeva!

 

 

inace, Bad Boys su carski odradjeni. to su bili pravi baaaaad boys. Laimbeer i Isiah nemaju valjda trunku ljudskosti u sebi, ali su zato igrali na noz i promenili kosarku u potpunosti :Hail:

Link to comment

Kao govna igramo, odbrana najgora od pocetka plejofa.

 

edit: gotovo, najgora cetvrtina ikad. Mirza opet jeb'o :Hail:

Edited by Feindouno
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...