Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Jako malo sam gledao washington ove sezone i na tom uzorku mi izgledaju kao lose vodjen tim. Wall place za brzom petorkom s jos jednim suterom.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne treba mu dodatni suter pored Arize i Beala. U prvoj utakmici je to odlicno izgledalo, igrali su oko sedamstopedesetdevetmilijardi puta brze i ubacili gomilu poena i narocito trojki iz tranzicije.
Veceras nicim izazvani igraju i izgledaju kao kurac.

Link to comment

Ne treba mu dodatni suter pored Arize i Beala. U prvoj utakmici je to odlicno izgledalo, igrali su oko sedamstopedesetdevetmilijardi puta brze i ubacili gomilu poena i narocito trojki iz tranzicije.

Veceras nicim izazvani igraju i izgledaju kao kurac.

 

Ja ne mogu da verujem da posle takve utakmice oni odigraju ovu treću ovakvo mrljavo,ima tu i do Indijane sigurno i oni su digli malo odbranu ali bilo je dosta situacija kad je Vol namerno usporavao,valjda im je to dogovor. Na Arizu i Bila dodao bih i Vebstera sa klupe koji sigurno može da pogodi,ali nema lopti.

Link to comment

Ma jasno je bilo da nece da trce, vidjelo se vise od nekoliko puta.

Sad su se odjednom kao rastrcali pa izgledaju kao jos veca gomila diletanata bez ideje i koncepcije

Link to comment

Ne mogu da gledam koliko su losi, ovo je najgora utakmica koju sam gledao jos od Phila - Detroit

 

ja sam iskljucio

Link to comment

I ja sam kad su napravili peti faul na 8 minuta do kraja cetvrtine :isuse:
Jaka™ odbrana.

 

Mo Williams ne igra sutra btnj, mislim da cu se kladiti na San Antonio. Opet.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...