Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve je mirisalo da ce OKC dobiti ovu, ali ih bas rasturise sada u trecoj. Dobar doprinos i ostalih pred KD-a i Russ-a, pogotovu pomenutog Sefoloshe...

Link to comment

Nikad do sad nisam video Grifinove roditelje :čovekseučidokježiv:

bas sam pomislio kako sad tacno znamo kako je nastao onakav. Cale crnac, keva djindjer.

 

zamislite jos 15 godina adamsa u ligi.

Link to comment

bas sam pomislio kako sad tacno znamo kako je nastao onakav. Cale crnac, keva djindjer.

 

zamislite jos 15 godina adamsa u ligi.

 

moja prva pomisao je bila "pa jbt potpuno logično" :D

Link to comment

oduvek me je zanimalo kako igrači znaju da jure tribl-dabl? :D broje skokove i asistencije, neko im sa klupe kaže ili možda negde na semaforu postoji ta napredna statistika?

Link to comment

Krenulo ga :D

 

Ali neće oni dobiti seriju ako im sve bude od Hiberta zavisilo. On je samo deo problema.

Hibbert nije kompletan problem, ali je bio najveci deo. ne zato sto nije ubacivao 20 poena po mecu, vec sto je bio potpuno neefektivan u odbrani, sto je potpuno skurcalo Pacerse jer sem Georgea niko ne moze da odigra odlicnu 1-1 odbranu na perimetru. Hill i Stephenson su efikasni kada preusmeravaju igrace, a Hibbert zatvara uglove pod kosem, i onda protivnik ima gomilu neizradjenih suteva...

drugi veliki problem Indiane je klupa operisana od kosarke a to vec ne znam kako ce da rese...

Link to comment

cp3 je najogvniji igrac u ligi, bez konkurencije.

joj meni vestbruk grdji.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...