Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bruklin ne može u reketu ništa da brani protiv Majamija,nema nikakav rim protection,ubili su ih sa pts in the paint a čak nisu ni mnogo poena primili iz izgubljenih lopti. Rekao sam za Šejna da će da se pojavi,kad je i Kol dao onu trojku iz ugla sve je bilo jasno. Čalmers će sledeću, Boš onu tamo i ćao zdravo. Lebron sa pola gasa bukvalno,nije uzeo nijedan midrange do poslednje četvrtine,a kamoli šutnuo trojku. Vejd isto u elementu,a na drugoj strani Bleč i Plamli koji moraju da imaju dobru seriju ako će Bruklin da bar uzme neku utakmicu kao sa Marsa da su pali.

 

San Antonio sam ovako očekivao od starta protiv Dalasa da će da igraju ali sam potcenio Dalas i pre svih Karlajla. Teri Stots nije dorastao,a Spliter je odlično čuvao LMA 1 na 1. Da sudije nisu navukle bezbroj besmislenih faulova u trećoj četvrini,bilo bi ovo i ubedljivije a LMA i Lilard bi imali brojke kakve zaslužuju za ovo odučavanje od košarke.

Link to comment

Вориорси смијенили Џексона. А Кари наводно жели да га задрже.

Link to comment

Sta bi sa 4-1 za Bruklin? Digram™ na njih u sledece 4? :lol:

Cekaju se Timmi i freak da objasne™...

kakve ja veze imam s bruklinom?

Link to comment

bice to u redu. cini mi se da je problem sto je oklahoma usla u mec u ritmu prethodne serije, a klipersi samo nastavili gdje su stali u prethodnoj. naravno, sve je pocelo i zavrsilo paulovim suludim sutem u cemu mu je junacki pomogao westbrook hardenovskom alibi odbranom bez ikakve energije. adams i perkins su bespotrebni u ovoj seriji (ona petorka s collisonom i perkinsom, pa collisonom i adamsom s kraja prve i pocetka druge cetvrtine je direktno zasluzna za nekih -15, ako ne i vise). sefolosha ako je na terenu onda treba da cuva paula kao sto je cuvao parkera prije dvije godine

Link to comment

bynum napustio indianu. a bas sam hteo pitati kakva je situacija s njime.

 

indiana je pucala sebi u nogu trejdujuci dannyija.

Link to comment

Sta bi sa 4-1 za Bruklin? Digram™ na njih u sledece 4? :lol:

Cekaju se Timmi i freak da objasne™...

ja sam rekao 4-2!

 

ovo su ih pustili da se ponadaju, u narednoj ocekujem da Garnett odbrani nesto u reketu, i onda ce sve biti ok...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...