Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Big Al 8. :Hail:

Top 10 igrac, realno.

lista je govno. onaj ogavni Houston Flopper je po njoj imao bolju sezonu od Aldridgea, Curryja i Georgea

Link to comment

mark jackson dobio otkaz. steta. ne znam koliko je do njega da nisu prosli lac. 

 

kakva budalastina, naravno da nije do njega. zapad je toliko jak a on je napravio odlican posao cak i u plejofu, gde su igrali bez boguta.

 

najgore u celoj prici je to sto ce se sada vratiti na espn da komentarise.

Link to comment

nema to veze sa ispadanjem od lac vec sa nacelno ponasanjem tokom sezone. ili sam barem ja tako nesto citao.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

pa to. malo je suvise bio u samouverenom fazonu a uprava zeli titulu. ja licno mislim da je zesce tezak posao proci ovakav zapad. ova sedma tekma je mogla i drugacije da se zavrsi. steta.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Edited by kim_philby
Link to comment

uzasna odluka uprave. jesu se preganjali celu sezonu, ali Jackson je odradio odlican posao... nadam se da ce Brooks da leti, pa da dodje u OKC lepo

Link to comment

E jebem im ja malo mater!
A kojeg ce trenera dovesti?! Ko je to zaludan da dodje?!

Odlican posao je radio Jackson! Nisu 20 god videli plejof i on ih 2x uzastopno uvede i to iz godine u godinu ima bolje rezultate, usput je i afirmisao je neke igrace.
Pa nije ovo ne znam kakav roster. Curry je fizicki slab igrac, Bogut se stalno povredjuje, evo i Onil, Lee je nikakav defanzivac i on je to poslozio tako da zapravo radi!
Za Greena se nije znalo do sada a on mu je nasao ulogu i izvukao maximum iz njega. Lik je odigrao kvalitetno svoje minute koje je dobio, sa dosta samopouzdanja.
I sa desetkovanim sastavom igrao je 7 utakmica vs LAC, samo malo srece da su imali, prosli bi. Da je sudjen onaj faul ili da je bar neko od visokih igraca bio zdrav da stoji u reketu pored DeAndrea

Jebeni kreteni!

Sad kad zabodu D`Antonija ili tako neku sisarku...

Link to comment

Jeste jako rano u seriji, ali mislim da OKC ima dva velika problema.

 

1. Clippersi imaju siri roster kada su u pitanju scoreri.

 

2. Clippersi su pametniji sa loptom i pravice manje turnovera.

 

Jos je Westbrook dobro sutirao, sta ce biti kada krene da chuckuje i promasuje u nizu?

 

Mislim da je Paul resio da bude ultra agresivan u ovoj seriji i da mu je dosta sve cescih zapazanja da je HOF regular season PG koji ne moze da prodje 2. rundu u playoffu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...