Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

rekao sam da wade ne moze da izdrzi dvije serije...

 

lebron i durant idu h2h, koliko god durant ne moze da cuva lebrona, toliko ce lebron morati da radi na drugom kraju terena. oklahoma moze da stavi sefoloshu na lebrona bar neke minute, s druge strane miami ima samo pokojnog battiera. ja mislim da je ostatak tima oklahome bolji od miami kad se uzme u obzir da je upitno koliko ce wade moci dobro da odigra.

 

lebron je mnooogo bolji defanzivac,valjda se možemo složiti oko toga. staviti sefološu u startnu petorku bi bio kraj za oklahomu već protiv klipersa a kamoli protiv majamija imajući u vidu šta on igra u napadu,tj bolje rečeno ne igra. što se ostatka tima tiče uvek ću birati igrače koji ponekad nešto mogu i da pogode  protiv onih koji ne mogu ništa da pogode :D

 

@feinduno

 

ja se iskreno nadam da ću izjinxovati pa zato pišem :D

 

@freakns

 

naravno da je atlanta loš mečap za indijanu jer u suprotnom atlanta ne bi pokrila hendikep ni u jednoj utakmici a kamoli došla do game 7 ali je poenta u totalnom padu koji su doživeli od negde februara igrali oni sa povoljnim mečapom ili nepovoljnim. što se stivensona tiče,ja mislim da je u pitanju klasični indijanac koji se previše naduvao i naljutio na svet što nije otišao na all star jer mu je to samo i bitno /drao se na zapisnički sto u subotu "you missed my rebound"/ i u ovom trenutku mislim da nije kvalitetniji igrač od većine startera na njegovoj poziciji,bar ne u stanju u kome se trenutno nalazi. hila je ugazio tig,ne smem da zamislim šta će mu uraditi vol,tako da mislim da tu imaju baš dobru prednost. da li će prednost džordža biti tolika da može to da neutrališe? meni je ovde west ključ serije.

Edited by theanswer
Link to comment

jbt, koliko ima ppp cigana koji se loze na predragsasu. nedopustivo mnogo.

Link to comment

da, znam i da si ti na listi. :D mogli bi da napravite fan club.

 

samo da kazem nesto za dnevnik, ovoliko kenjanje po medijima da je atlanta los matchup za indianu je sranje, jednostavno oni ocajno igraju vec duze vreme. mislim, to im nije bio problem protiv miami-a ali ih zato ubija jebena atlanta.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

konačno neko ko me razume.

 

stivenson protiv bila i kakav turnover,moram da nađem negde taj gif

 

ne znam za vas,ali za sad jedini plus koji indiana možda ima jeste kad pg dobije loptu u tranziciji i nene je spor u vraćanju na svog čoveka u odbrani posle pika,ali ozbirom da hill ima samopouzdanje muslija,ne znam baš kako će to da iskoriste. sve ostalo je vašington.

Edited by theanswer
Link to comment

Nisam mnogo gledao istok sem serije Brooklyn - Toronto. Kako mi ovo nekako izgleda bedno u Indijani i publika i igraci kao da ne igraju Play-Off utakmicu. Na Zapadu kad gledas utakmicu praznik za oci.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...