Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne bih da kenjam al moram :D

 

Ove prognoze su trebale na neki drugi topik,ovde se izgubi i nema nikakve poente,jer nemamo pojma ko je i šta pogodio :D

 

having said that

 

Majami Bruklin 1:4

Indijana Vašington 1:4

 

SA-Portland 4:1

Oklahoma Klipersi 2:4

Link to comment

Ja najozbiljnije verujem da su Netsi jedina ekipa od svih preostalih koja može da zaustavi Majami. Za Indianu sam ubeđen da ispadaju,ne znam na osnovu kojih igara u poslednja 3,4 meseca ljudi misle da oni mogu da izbace Vašington koji igra u odličnoj formi. SA mi je bio pik za titulu ali me je njihova odbrana protiv Dalasa razuverila. Protiv Majamija u eventualnom finalu ako bi Vejd bio na nivou opet će imati sto izgubljenih lopti i ćao zdravo

Link to comment

Majami Bruklin 4:3

Indijana Vašington 4:1

 

SA-Portland 2:4

Oklahoma Klipersi 4:1

 

Prosli put 7 pogodaka, ali samo 1 tacan rezultat. :( A taj promasaj je bio Chi 4:0 :lolol:

Link to comment

@answer

 

mvp se ne slaze s tobom.

 

zanimljive su mi ove prognoze. na osnovu cega vecina misli da clippersi dobijaju oklahomu? zato sto im je trebalo 7 utakmica da dobiju memphis? taj memphis je od gasolovog povratka imao 33-13, spursi na primjer 34-12, dok je golden state igao oslabljen u odnosu na tim koji je imao 18 poraza u istom periodu. uz to su im najgori moguci matchup zbog allena koji najbolje brani duranta u citavoj ligi. ocekujem da kd i westbrook imaju kombinovano 60+ poena po mecu.

 

sto se tice miamia, ja u sezoni jos nisam vidio kosarku kojom ce da uzmu titulu. ovaj tim igra daleko losije nego onaj proslosezonski, nemaju sredjenu rotaciju, eksperimentisu s nekakvim douglasima, prilicno su odustali od small ball petorke, jer battier izgleda postao bivsi kosarkas... wadea su pokusali maksimalno da sacuvaju za playoff, ali ja nesto ne vjerujem da on zdrav moze da prezivi brooklyn, indianu (obe ekipe su im los matchup), pa pobjednika zapada. bez zdravog wadea tvrdim da miami nema sanse da dobije oklahomu u finalu.

Edited by Timmi
Link to comment

Ja najozbiljnije verujem da su Netsi jedina ekipa od svih preostalih koja može da zaustavi Majami. Za Indianu sam ubeđen da ispadaju,ne znam na osnovu kojih igara u poslednja 3,4 meseca ljudi misle da oni mogu da izbace Vašington koji igra u odličnoj formi. SA mi je bio pik za titulu ali me je njihova odbrana protiv Dalasa razuverila. Protiv Majamija u eventualnom finalu ako bi Vejd bio na nivou opet će imati sto izgubljenih lopti i ćao zdravo

i Indiana vs Atlanta i OKC vs Memphis su bili uzasni matchupi za favorite. Allen je posle LeBrona covek koji najbolje moze da cuva KD 1-1. u LAC nema ko da ga cuva. takodje, vec sam rekao, kako je Perkins valjao protiv Memphisa, valjace i protiv LAC. Houston je otprilike treci tim gde covek ima koristi od njega, i to je to. znaci kako je Memphis bio los matchup, tako je LAC dobar matchup za OKC... SAS se protiv Dallasa zajebavao, imam utisak. prvi put kada je priteralo bas, u sedmoj, unakazili su napadom nesretni Dallas. Portland ne vidim kako moze da ih zaustavi. Aldridge je senzacionalan ove sezone, ali Duncan sigurno nije Howard a jos manje je jao sto me zabole oko kada sam video da treba da sutiram penale...

 

za Brooklyn se slazem. njima odgovara Miamijev small ball. LBJ ne moze da postuje Piercea, KG moze da cuva Bosha i jos da pripomogne u reketu, a Joe Johnson je trenutno bolji igrac od Wadea. jedini problem im je totalni out u kojem je Deron, ali cenim da ce Livingston to da ispegla. za Indianu se ljudi grdno varaju. Atlanta igra vrlo cudnu kosarku, daleko od kosa, sto Indiani nikako ne lezi. aj da je Hibbert dominantan centar u napadu, pa im ne bi bio problem, ali covek ne moze postuje 80% PPP foruma a kamoli prevejanu kuku kakav je Pero ili strvinu Millsapa. protiv Washingtona ce biti drugacije. George ce da siluje Arizu, a ono sto Wall moze doneti protiv Hilla negirace West protiv Nenea. Beal nije bolji od Stephensona, a Gortat odgovara Hibbertu. jednostavno, Washington je tim koji daleko vise nego Atlanta lezi Pacersima...

Link to comment

@answer

 

mvp se ne slaze s tobom.

 

zanimljive su mi ove prognoze. na osnovu cega vecina misli da clippersi dobijaju oklahomu? zato sto im je trebalo 7 utakmica da dobiju memphis? taj memphis je od gasolovog povratka imao 33-13, spursi na primjer 34-12, dok je golden state igao oslabljen u odnosu na tim koji je imao 18 poraza u istom periodu. uz to su im najgori moguci matchup zbog allena koji najbolje brani duranta u citavoj ligi. ocekujem da kd i westbrook imaju kombinovano 60+ poena po mecu.

 

sto se tice miamia, ja u sezoni jos nisam vidio kosarku kojom ce da uzmu titulu. ovaj tim igra daleko losije nego onaj proslosezonski, nemaju sredjenu rotaciju, eksperimentisu s nekakvim douglasima, prilicno su odustali od small ball petorke, jer battier izgleda postao bivsi kosarkas... wadea su pokusali maksimalno da sacuvaju za playoff, ali ja nesto ne vjerujem da on zdrav moze da prezivi brooklyn, indianu (obe ekipe su im los matchup), pa pobjednika zapada. bez zdravog wadea tvrdim da miami nema sanse da dobije oklahomu u finalu.

 

Pričaću za sebe,mada sam zbog termina najmanje gledao Kliperse i Voriorse. Jednostavno mislim da imaju veću rotaciju od Oklahome. Jeste Memfis odlična ekipa ali nemaju nikakav šut spolja,a nije baš da Klipersi nemaju nikakvo prisustvo unutra.nisu Zbo I Mark sigurno,ali Grifin igra najbolju sezonu,Jordan takođe odličan protiv GS /naravno bez Boguta ali opet/. Napisao si da Majami ne može da izdrži dve serije,a koliko serija može Durent da izdrži? Nije ni on natprirodan mada kad vidim njega i LBJ nije da se ne zapitam.

 

Što se Majamija tiče,za početak Batije nije bivši košarkaš,imam taj osećaj da će opet nekome da zakuca poslednji ekser,samo čekam neku njegovu utakmicu sa 5/5 za tri ili tako nešto. Drugo,ja sam i napisao da pričamo o zdravom Vejdu. Jbg,ove sezone je imao najviše prostora za odmor u karijeri. U prošlom plejofu su takođe pričali da nije zdrav,da se ne zna i on je opet bio tu kad je bilo najbitnije. Ako je TA najbolji mečap za Durenta /sa čime mogu da se složim/ voleo bih da znam ko može Lebrona da brani u Oklahomi. Po meni je mečap sa Oklahomom dream scenario za Majami. Od onog gotovo čišćenja u finalu sam odgedao sve utakmice Majamija i OKC i ni u jednoj nisu pokazali da mogu da igraju pa ni izjednačenu seriju sa Majamijem. 

Link to comment

Pričaću za sebe,mada sam zbog termina najmanje gledao Kliperse i Voriorse. Jednostavno mislim da imaju veću rotaciju od Oklahome. Jeste Memfis odlična ekipa ali nemaju nikakav šut spolja,a nije baš da Klipersi nemaju nikakvo prisustvo unutra.nisu Zbo I Mark sigurno,ali Grifin igra najbolju sezonu,Jordan takođe odličan protiv GS /naravno bez Boguta ali opet/. Napisao si da Majami ne može da izdrži dve serije,a koliko serija može Durent da izdrži? Nije ni on natprirodan mada kad vidim njega i LBJ nije da se ne zapitam.

 

Što se Majamija tiče,za početak Batije nije bivši košarkaš,imam taj osećaj da će opet nekome da zakuca poslednji ekser,samo čekam neku njegovu utakmicu sa 5/5 za tri ili tako nešto. Drugo,ja sam i napisao da pričamo o zdravom Vejdu. Jbg,ove sezone je imao najviše prostora za odmor u karijeri. U prošlom plejofu su takođe pričali da nije zdrav,da se ne zna i on je opet bio tu kad je bilo najbitnije. Ako je TA najbolji mečap za Durenta /sa čime mogu da se složim/ voleo bih da znam ko može Lebrona da brani u Oklahomi. Po meni je mečap sa Oklahomom dream scenario za Majami. Od onog gotovo čišćenja u finalu sam odgedao sve utakmice Majamija i OKC i ni u jednoj nisu pokazali da mogu da igraju pa ni izjednačenu seriju sa Majamijem. 

rekao sam da wade ne moze da izdrzi dvije serije...

 

lebron i durant idu h2h, koliko god durant ne moze da cuva lebrona, toliko ce lebron morati da radi na drugom kraju terena. oklahoma moze da stavi sefoloshu na lebrona bar neke minute, s druge strane miami ima samo pokojnog battiera. ja mislim da je ostatak tima oklahome bolji od miami kad se uzme u obzir da je upitno koliko ce wade moci dobro da odigra.

Link to comment

Zasto pricate o finalu Miami - Oklahoma ubudale?

OKC cak i ako dobije Kliperse nema sta da trazi protiv Spursa.

 

okc ima 4-0 protiv sas ove seozne.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...