Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Какве су опције Голден Стејту да се догодине појача у рекету?

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

zar smo postali toliko sofinisticki forum da ne sme da se spominje da muskarci menjaju pelene? ili zene toliko vole da se bune kako mi muski nista ne radimo da ne smes da pruzas suprotan primer?! u oba slucaja, nije dobro... znao sam ja da ce miloguzov odlazak da nas sjebe totalno :(

 

 

ubice ih OKC. Ibaka i Perkins mogu da zaustave Griffina i Jordana, ali Barnes, Reddick ili Crawford sigurno ne mogu da zaustave Durantulu... jedino da se Granger povampiri i vrati u 2012

 

 

Naravno da nije realno ocekivati da Deandre dominira protivih visokih igraca OKC kao sto je dominirao protiv GSW, ipak, pitanje je kakav ce se Perkins pojaviti. Kao sto ce Durant trpati kos, tako ce i JJ i Crawford trpati kos OKC. Obojica su u stanju da daju 20 poena, a da se nisu ni oznojili.

 

Clippersi su po meni u ovom playoffu pokazali kvalitet koji nisam ocekivao, igrali su dobro i kada su Paul i Blake bili prilicno bledi. Za mene je malecki favorit OKC, ide serija minimum u 6 tekmi.

Link to comment

Valjda će Kejsi da odustane od midget backcourta i ubaci umjesto Rosa nekog koga neće konstantno silovati JJ na postu

Link to comment

pa petorka mu je knvencionalna, a nema igraca koji moze da siluje JJ-a na postu, nema u ligi mnogo igraca koji mogu da ga siluju na postu.

Link to comment

Mislio sam da spreče da on njih siluje. Kad je Ros u petorci, JJ-a uglavnom  čuva DeRozan i konstantno mora da mu se pomaže što su ovi odlično iskažnjavali u prošloj. S obzirom da Ros ne može ništa da pogodi čitavu seriju, bolje mu je i Salmonsa da drži ili eventualno Fildsa.

Link to comment

kad citam postove na preskok :D

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

kakva je steta sto se Livingston onoliko mucio sa povredama. paklen igrac je mogao biti...

 

inace, Valanciunas je verovatno najgluplji igrac u ligi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...