Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

kakvo govno od utakmice, cudo jedno. malo je falilo da ugasim i da pogledam koji je rez na kraju.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da primetim da Klipersi sa Riversom igraju maltene isto kao pod onoliko omrazenim Del Negrom. Ako su nesto malo i bolji onda je to jer je Grifin postao top 5 igrac u ligi. Ovaj tim je veoma slican onim Polovim Hornetsima a vec smo videli njihove limite.

Link to comment

Ја бих рекао да Пол није мрдно уопште. А Џордан је напредовао фино.

Link to comment

Човек је френчајз плејер, поред себе има једног Грифина који је у топ 5 играча, има солидне и добре тимске играче и.... засад ништа. Ако ће да направе искорак он мора да повуче.

Link to comment

pa ne znam koliko jos pol moze da mrdne napred.

Za pocetak da mrdne iz druge runde.

Link to comment

neka, ne mora

meni su se dopali mismecevi u 4/4

nije bila lepa kosarka za gledanje, ali je bilo interesantno rezultatski


ocekujem krljanje u sva 3 meca veceras

Link to comment

svidja mi se kako ste zdravo za gotovo prihvatili moju teriju o griffinu kao top 5 igracu :fantom:

 

sad ozbiljno, ova petorka ratnika im je jeben match (jeben je vecini ekipa) jer ne mogu da iskoriste deandreovu prednost u visinu i snazi da odigra nesto na low postu. ostaje jos da ga nekako odguraju s ofanzivnog skoka i on postaje nepotreban igrac u seriji, jer s dva visoka ne mogu da brane ovoliku sirinu u napadu.

 

draymond je car, slicno je igrao i u proslogodisnjem playoffu.

Link to comment

Meni nije jasno koji moj dolazi do ovih preklapanja u plejofu sa vremenima,kao da se igra po 10 utakmica za dan a ne 3.

Link to comment

Човек је френчајз плејер, поред себе има једног Грифина који је у топ 5 играча, има солидне и добре тимске играче и.... засад ништа. Ако ће да направе искорак он мора да повуче.

 

slazem se da mora mnogo bolje. nekako kad gledam kliperse i paula, imam utisak da igra pod rucnom. da pre svega zeli da razigrava saigrace. i samo kad je tesko on uzme stvari u svoje ruke i pogodi neke trojke i slobodne. ima on sigurno u rukama 25+ppg da sad nije ispred njega griffin.

 

 

Za pocetak da mrdne iz druge runde.

 

mislio sam o igrackom limitu.

Link to comment

Meni nije jasno koji moj dolazi do ovih preklapanja u plejofu sa vremenima,kao da se igra po 10 utakmica za dan a ne 3.

Najbolje da trecu pomjere da pocinje u 6 ujutru pa da ne spavam nikad :yawn2:

Link to comment

Najbolje da trecu pomjere da pocinje u 6 ujutru pa da ne spavam nikad :yawn2:

 

Što da bude gore kad može bolje? :D Neka u 11 po CET bi bila idealna..

Link to comment

slazem se da mora mnogo bolje. nekako kad gledam kliperse i paula, imam utisak da igra pod rucnom. da pre svega zeli da razigrava saigrace. i samo kad je tesko on uzme stvari u svoje ruke i pogodi neke trojke i slobodne. ima on sigurno u rukama 25+ppg da sad nije ispred njega griffin.

 

 

 

mislio sam o igrackom limitu.

 

pa nije on klinac pa da se ocekuje dalji napredak, to je sto je.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...