Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

bruklin gotov. kakav raspad.

 

 

@dantoni

 

zanimiljivo. bas me interesuje ko ce ga naslediti

Edited by 189-
Link to comment

Jel gledate Toronto, sta se desava sa Netsima?
Vidio sam samo da su primili 8 poena za 45 sekundi na kraju prvog :isuse:

San Antonio rutinski rjesava Mavse, Splitter igrac utakmice, izdominirao na oba kraja terena™.

Link to comment

Ja gledao SA i prebacio na Portland odma' i krajickom oka videh da su Netsi na 4 razlike i jos tipa 5 min do kraja ?!

 

Edit : Ju sunce ti, nereseno ima jos 3 min do kraja, a sad proveravam imali 26 razlike pri kraju trece...  :o

Edited by Grandilof
Link to comment

Haha kakav kraj, prezivese nekako. Mogli su jedno dvaput da sude faul i jos ovaj bi mozda pogodio i preko pola...  :lolol:

 

I ja sam navijao za Brooklyn, i dalje mi deluje da bi Miami sa njima teze izasao na kraj.

Link to comment

ubi ih hjuston u tranziciji, još su sredinom prve oldridžu svirali neki presmešan drugi faul, pa morao da izađe, pa se sad sve sklanja od kontakta...

Link to comment

@dantoni

 

zanimiljivo. bas me interesuje ko ce ga naslediti

Kevin Ollie bi bio ubedljivo najbolji izbor...dokazao je kakav je mamojebac tokom ove dve NCAA sezone, rodjen je u Teksasu, ali je odrastao u juznom delu Los Andjelesa, plus Durant ga obozava (hint, 2016 free agency)...

Link to comment

zamalo toronto da prokocka 30 razlike, lowry ih izvukao sa dva nenormalna suta. kakav car.

Link to comment

kakve petorke sinoc na gsw-lac u odredjeniim momentima, neverovatno. bice zanimljivo videti da kako ce sve ovo izgledati za 10 godina.

me like it, jako mi se svidja kuda ide kosarka. uvijek cu radije gledati 5 igraca koji svi znaju igrati kosarku, nego da gledam igraca koji je na terenu samo zato sto ima 2.10. jednstavno su treneri skontali da dobra pokretljivost defanzvino moze da zamaskira nedostatak visine, dok na durgoj strani imas vise opcija u napadu i sto je jos vaznije bolji napadacki raspored.

 

off topic: s druge strane, pogledaj ove nase mucenike. radonjic treba da udje s -15 u poslednjih 5 minuta da bi uopste pokusao s nizom petorkom. dujan je nisku petorku prvi put probao u najvaznijoj utakmici sezone kad nije imao kud, dok mu standardno petice igraju tornjevi blizancii. neki progresivniji trener bi se upisao od srece da moze da stavi bertansa na 4 i lovernja na 5.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...