Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

au, ponistio! bice ovde bunjenja! inace, seremo po Indiani, a OKC je u istoj situaciji.... Durantula igra ko govno, ubija ga Allen

kojoj istoj situaciji? memphis je s gasolom top 5 nba ekipa, atlanta je na nivou aba lige.

Link to comment

Dobro jutro, ovde ima nekoga da kometarisem, za razliku od Endzone foruma odakle me neki znaju jelte. Za ostale takodje pozdrav.

 

Kakav je ovaj Crawford ludjak, covek prepade Durantulu prilikom drugog bacanja ko zna zbog cega. memphis umal' ne usra i ovu a imali 20 razlike 3-4 min pre kraja  :isuse:

Link to comment

Da, da zaboravih to da napisem da ne bude zabune. A silnih pregledavanja, jadan tuzan komentator sam rece da je bio tipa jedan od sest, sedam pogadjajuci. A i ja kad god pomislim da je lopta za jedne ovaj dosudi za druge i tako u krug... :lolol:

Link to comment

Iskusniji gledaoci su mogli da predvide da ce jedno promasiti.  :fantom: Nema vatre™ u njemu, los body language, ne trazi loptu, a i kad dobije to nije to. Nesto kao Novicki 2007.

Link to comment

de si Gradi! sta je ovo bre, prvo omiljeni, pa ti... sta je sledece, Dildo i Tica?

 

ocel ovaj Curry sutnuti stogod? ne mogu da vijam stream, pa samo vidim da je za 2 ipo cetvrtine covek 3 puta sutnuo na kos... sta propustam?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...