Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

7?

 

 

Nema 7, preterah ga, ali ima li smisla uopšte raspravljati da li je 5, 6, ili koliko god, kada je imao prava na 3 i to sa sve gather step-om? 

 

I to ne neka nebitna situacija na pola terena, nego direktno ostvarivanje prednosti zahvaljujući tome.

Link to comment

Na vineu izgleda kao da je napravio 4-5 koraka bez da je jednom tapnuo loptu. Cak i na pravom snimku nije iz aviona ocigledno gde i kada lopta udara u parket. Verovatno su bili koraci, tj. napravio ih je odmah po prijemu lopte, ali mislim da je propust koji nije tesko napraviti. Na kraju krajeva apsolutno niko iz Portlanda nije reagovao.

Link to comment

ma cisti koraci u prijemu, to mora da se sudi i nervira me kada ne sude. ono sto mi se svidja je kada puste to kada igrac ne napravi nikakvu prednost.

Link to comment

sunce ti, kako se scott israo po indiani u drugoj cetvrtini. prva cetiri napada - cetiri trojke, tri od toga na najednostavniji pick and pop. kasnije su preuzimali posije picka, pa se mack malo useravao u scolu.

Link to comment

U SIkagouu atmosfere bez, djeluje da ce ovo biti oprostajna...

 

edit: jao kako Gortat napravi Buzera smijesnim :Hail:

Edited by Feindouno
Link to comment

Dobar je Buzer kakvi su ovi iz spoljne linije. Realno, kako igraju danlivi i druzina mogao je Tibs da proba i Džimera ili koga već ima na klupi

Link to comment

Prebacio na chi - was za poslednja 2 minuta. Kako bilo ko moze gledati ovu aba ligu?

 

tibodoa treba izbaciti iz lige zbog zlocina prema kosarci, jer je ugurao ovakav cemer u playoff.

Edited by Timmi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...